دانلود Adventure Time Puzzle Quest 2.00 بازی پازل ماجراجویی زمانی اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Adventure Time Puzzle Quest 2.00 بازی پازل ماجراجویی زمانی اندروید + مود بسته هستند

دانلود Adventure Time Puzzle Quest 2.00 بازی پازل ماجراجویی زمانی اندروید + مود

Adventure Time Puzzle Quest بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک و فکری برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به این لحظه بیش از ده میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود شده و از محبوب ترین بازیهای دسته بندی Puzzle به شمار می رود.  به فین، جیک و دوستانشان ملحق شوید تا نبرد های فکری و پازلی فوق العاده ای را تجربه کنید.

جواهرات هم شکل را پیدا کنید و با کنار هم قرار دادن آن ها، به دشمنان حمله کرده و یک عالمه غنائم جنگی به دست آورید. همانند دیگر بازیهای Match-3 شما باید سه یا بیشتر از جواهرها را کنار همدیگر قرار دهید تا با این کار بتوانید شخصیت ها را به سمت دشمنان حمله ور کنید. پادشاه یخی با موش ها دچار مشکل شده ؛ پرنسس Bubblegum باید نجات پیدا کند و پرنسس Flame آماده اعلان جنگ است ؛ با دوستان ماجراجوی خود متحد شوید و به ماموریت های مختلفی بروید و به ساکنان OOO کمک کنید! سه یا چند جواهر هم شکل را پیدا کنید تا بتوانید به سمت دشمنان حمله کنید؛ از توانایی های خود استفاده کنید اما مواظب باشید موجودات شرور ترفندهایی دارند که کار شما را در پیدا کردن جواهرات هم شکل بسیار سخت خواهند کرد؛ آماده باشید تا به بزرگترین قهرمان تبدیل شوید.

ویژگی های بازی اندروید Adventure Time Puzzle Quest :

  • شخصیت های متفاوت با قدرت و ویژگی های منحصر به فرد
  • قابل اجرا بر روی همه گوشی ها و تبلت های ضعیف و قوی
  • بودن انواع بوسترها و آیتم های کمکی برای جمع آوری
  • طراحی عالی با حضور شخصیت های مختلف
  • پشت سر گذاشتن صدها مرحله چالش آور
  • بودن طیف گسترده ای از جواهرات رنگی
  • صداگذاری هیجان آور

شما می توانید با دانلود نسخه معمولی + نسخه مود  Adventure Time Puzzle Quest از سرورهای وب سایت اندروید ایران ساعت ها بازی کنید و سرگرم شوید. در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید. اگر در خانه مانده اید و قصد دارید که یک ماجراجویی فوق العاده را تجربه کنید و تاکنون فرصت نشده، همین حالا بدون کوچک ترین تردید بازی پازل ماجراجویی زمانی را دانلود کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Adventure Time Puzzle Quest 2.00 بازی پازل ماجراجویی زمانی اندروید + مود