دانلود Art of War 3: PvP RTS 1.0.57 بازی استراتژی هنر جنگ 3 اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Art of War 3: PvP RTS 1.0.57 بازی استراتژی هنر جنگ 3 اندروید بسته هستند

دانلود Art of War 3: PvP RTS 1.0.57 بازی استراتژی هنر جنگ 3 اندروید

Art of War 3: PvP RTS strategy بازی جدید با گرافیک خیره کننده اچ دی در سبک آنلاین و نبرد به صورت PVP برای دستگاه های هوشمند مبتنی بر سیستم‌ عامل‌ اندروید می باشد که در آن می توانید در مبارزات لحظه ای با دشمنان خود مبارزه کنید. این بازی با روایت جنگ جهانی و محتوای غنی می تواند شما را ساعت ها در خود غرق کند. شما فرماندهی نیروی قدرتمند متشکل از پیاده نظام، نیروی دریایی و هوایی و بسیاری دیگر را بر عهده می گیرید که باید برای نشان دادن برتری خود تا پای جان بجنگند. به طور کلی این بازی مخلوطی از سبک های مبارزات استراتژیکی و پایه ای است که در آن شما ابتدا پایگاه خود را می سازید و سپس با ایجاد ارتشی قوی برای به دست آوردن مدال و سرقت منابع به دیگر دشمنان حمله می کنید.

Art of War 3: PvP RTS strategy در آینده ای نزدیک روایت می شود و دو جناح مختلف شامل نیروهای مقاومت و کنفدراسیون با یکدیگر درگیر شده اند و انتخاب اینکه شما برای چه جبهه ای مبارزه کنید کاملا دست خودتان خواهد بود. سیستم بازی به صورت PVP (بازیکن در مقابل بازیکن) و سیستم کنترل RTS (استراتژی زمان واقعی) طراحی شده است و شما می توانید به جای مبارزه با هوش مصنوعی با سایر کاربران مبارزه کنید که همین موضوع را چالشی تر می کند. برای پیروزی در میدان نبرد علاوه بر ارتقای تجهیزات خود نظیر تانک ها، ماشین ها و سایر سلاح های گرم خود تاکنیک مناسبی اتخاذ کنید تا بتوانید در نبرد با سایر کاربران دست برتر داشته باشید.

ویژگی های بازی اندروید Art of War 3: PvP :

  • امکان انتخاب بین دو جناح مختلف بازی شامل کنفدراسیون و نیروهای مقاومت
  • طراحی ماموریت های تک نفره مختلف، شامل ده ها ساعت سرگرمی
  • امکان ارتقا واحدهای جنگی خود برای قوی تر شدن نسبت به دشمنان
  • سیستم کنترل RTS امکان کنترل هر واحد نظامی به صورت جداگانه
  • طراحی انواع واحدهای مختلف نظامی با ویژگی های منحصر به فرد
  • جنگ جهانی به طور مداوم برای تسلط بر مناطق و کل جهان
  • یکی از بهترین بازی های استراتژی در سبک PVP
  • مبارزه ای آنلاین و PVP با گرافیک خیره کننده

بازی Art of War 3: PvP RTS strategy با ارائه یک تجربه فوق العاده ار جنگ های مدرن و استراتژی به شما این اجازه را خواهد داد که جنگ واقعی را حس کنید و با ساخت پایگاه، پیاده نظام، تانک و خودروهای نبرد، حمل و نقل هوایی و کشتی های جنگی دشمنان خود را نابود سازید. وقت را تلف نکنید و با دانلود نسخه جدید بازی Art of War 3: PvP RTS strategy از وب سایت اندروید ایران به کمک دوستان خود دنیا را فتح کنید و دشمنان خود را به طور کامل نابود کنید.

  1. برای بازی تا به این لحظه مودی ریلیز نشده؛ به محض ریلیز مود به پست اضافه خواهد شد.
  2. بازی آنلاین بوده و اتصال اینترنت پایدار به صورت دائمی الزامیست.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Art of War 3: PvP RTS 1.0.57 بازی استراتژی هنر جنگ 3 اندروید