دانلود Bullet Boy 24 بازی آرکید و جذاب پسر گلوله ای اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Bullet Boy 24 بازی آرکید و جذاب پسر گلوله ای اندروید + مود بسته هستند

دانلود Bullet Boy 24 بازی آرکید و جذاب پسر گلوله ای اندروید + مود

Bullet Boy بازی “ پسر گلوله ای ” اثری فوق‌ العاده با گیم‌ پلی سرعتی در سبک  و آرکید برای دستگاه های اندروید و آیفون عرضه شده است که از یک مکانیزم ساده استفاده می‌ کند. شلیک به‌ وسیله‌ بشکه‌ ها؛ بازی در مورد یک پسر شجاع و باهوش می باشد که به دنبال تکه های گمشده ای از یک مجسمه بسیار مرموز بوده که ناگهان گرفتار یک گردباد مرگبار می شود و وارد یک ماجراجویی می شود، از طریق جهش و پرواز در میان بشکه‌ ها تا پایان بیش از 100 مرحله‌ متفاوت او را همراهی کنید. در طول بازی باید با لمس نمایشگر، کاراکتر بازی را در میان بشکه‌ ها، یکی پس از دیگری، شلیک کنید، البته موضوع به همین سادگی‌ ها هم نیست و با پیشروی در بازی انتقال کاراکتر با رویارویی با جنبه‌ های متفاوتی از عملکرد بشکه‌ ها، سخت و سخت‌ تر می‌ شود.

یکی از جالب ترین بازی های تولید شده در گوگل در سال 2015

در طول مراحل و عبور از بشکه‌ ها، شما باید از سد موانعی که روبه‌ روی کاراکتر اصلی قرار دارند به‌ نوعی جا خالی دهید و با موفقیت از آن ها عبور کنید. ریتم پیشروی در Bullet Boy فوق‌ العاده سریع و نیازمند عکس‌ العمل و تمرکز در لحظه است؛ به‌گونه‌ ای که با کمی تعلل، دریل چرخنده بزرگی که در پشت سر کاراکتر در حال چرخ و نابود کردن کل محیط است، به شما خواهد رسید و با پیشروی در طول مراحل بازی هر یک از مراحل سخت‌ تر و سخت‌ تر می‌ شود؛ تا جایی که عبور از هر کدام واقعا چالش‌ های خاص خود را می‌ طلبد.

پس از اتمام مرحله 12، حالت بی‌ نهایت در بازی قابل دسترسی است، در این حالت شما باید تا جایی که می‌ توانید در طول مرحله پیشروی کنید و امتیاز به‌ دست آورید. پیش از شروع هر مرحله بازیکن می‌ تواند با استفاده از سکه‌ های کسب‌ شده یا مشاهده یک ویدیوی تبلیغاتی، توانایی‌ های متفاوتی را، مانند تبدیل شدن سر کاراکتر اصلی به صورت یک مته و عبور از میان موانع به‌ دست آورد. در نهایت، بازی Bullet Boy با وجود مکانیزم ساده‌اش موردی انقلابی ندارد؛ اما همین مکانیزم ساده به شکلی بسیار عالی در بازی پیاده شده و گیم‌ پلی فوق‌ العاده جالب و سرگرم‌کننده‌ ای را خلق می‌کند.

ویژگی ها بازی اندروید Bullet Boy :

  • افکت‌ های جذاب موشن بلر و چرخش سه‌ بعدی دوربین در برخی از صحنه‌ ها
  • سه نوع توانایی مختلف و شگفت انگیز برای تغییر دادن ساز و کار بازی
  • اکشن با جنب و جوش و سیستم حرکتی فوق العاده دینامیک
  • دنیایی سه بعدی با گرافیک شگفت انگیز و رنگارنگ
  • موسیقی‌ های متن گوش‌ نواز و البته هیجان‌ انگیز
  • طراحی عالی اجزا محیط و شخصیت اصلی بازی
  • بیش از 100 مرحله هیجان انگیز و پر تنش
  • دارای سیستم کنترل ساده و کاربردی
  • توانایی های خاص انفجاری

اگر از طرفداران بازی‌ های سرعتی و نیازمند تمرکز بالا هستید، به هیچ عنوان تجربه بازی Bullet Boy را از خود دریغ نکنید. هم‌ اکنون شما می‌ توانید جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود – پول بی نهایت این بازی خوش‌ ساخت را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید. در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Bullet Boy 24 بازی آرکید و جذاب پسر گلوله ای اندروید + مود