دانلود Camera Block – Spyware protect 1.43 مسدود کردن دوربین اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Camera Block – Spyware protect 1.43 مسدود کردن دوربین اندروید بسته هستند

دانلود Camera Block – Spyware protect 1.43 مسدود کردن دوربین اندروید

Camera Block – Spyware protect برنامه ای حرفه ای برای محافظت از حریم شخصی شما و مسدودسازی دسترسی برنامه ها به دوربین گوشی بوده که برای سیستم عامل منتشر شده است. با گسترش روزانه دستگاه های اندرویدی برنامه های جاسوسی نیز رشد کرده و روز به روز حریم شخصی ما کاهش می یابد. در این بین بسیاری از برنامه های جاسوسی با استفاده از شیوه ای حرفه ای به دوربین دیوایس ها دسترسی پیدا کرده و پس از ضبط فیلم و جاسوسی اقدام به اخاذی از کاربران هدف می کنند.

به طور میانگین در هر دستگاه اندرویدی 24 برنامه وجود داشته که به دوربین دیوایس دسترسی دارند، این دسترسی در اکثر اوقات نیاز نبوده و می تواند برای شما موجب درد سر شود و شما را به مشکل بکشاند. اپلیکیشن کاربردی با استفاده از سیستم مانیتورینگ هوشمند خود برنامه هایی که به دوربین دسترسی دارند را زیر نظر گرفته و این دسترسی ها را مسدود می کند. بنابر این هیچ برنامه ای به دوربین دسترسی نداشته و در صورت نیاز برای استفاده از دوربین توسط برنامه ها باید مجوز صادر شده را تایید کنید. تنها با یک بار لمس صفحه برنامه Camera Block فعال و یا غیر فعال شده و می تواند تنها در چند ثانیه امنیت خود را چندین برابر افزایش دهید، برنامه به صورن خودکار فعال بوده و به محض مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک دسترسی به دوربین را برای برنامه قطع می کند.

ویژگی های برنامه Camera Block – Spyware protect اندروید:

  • دسترسی سریع به فعال کردن برنامه با استفاده از ویجت های صفحه نمایش
  • محافظت از حریم خصوصی شما و جلوگیری از جاسوسی توسط دوربین
  • مانیتورینگ هوشمند برنامه های دارای مجوز دسترسی به دوربین
  • طراحی ساده و روشن با دو قالب مختلف و آیکون های گوناگون
  • پشتیبانی از دوربین های چند گانه ( دوربین جلو و عقب )
  • پشتیبانی از مسدود سازی دو دوربین به صورت همزمان
  • راه اندازی خودکار در دوره های مسدود سازی

جدیدترین نسخه پریمیوم و آنلاک شده اپلیکیشن فوق العاده Camera Block – Spyware protect را می توانید به صورت رایگان از وب سایت اندروید ایران دریافت کرده و امنیت دستگاه خود را چند برابر کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Camera Block – Spyware protect 1.43 مسدود کردن دوربین اندروید