دانلود Castle Cats 1.5.6 بازی ماجراجویانه قلعه گربه ها اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Castle Cats 1.5.6 بازی ماجراجویانه قلعه گربه ها اندروید + مود بسته هستند

دانلود Castle Cats 1.5.6 بازی ماجراجویانه قلعه گربه ها اندروید + مود

Castle Catsقلعه گربه ها عنوانی جذاب، سرگرم کننده و خوش ساخت در سبک برای دستگاه های اندروید می باشد که داستان گروه گربه های جنگجو و بی باک را روایت می کند و با نصب آن برای روی اسمارتفون خود می توانید گربه های جنگجو خود را مدیریت کنید، کیمیاگری کنید و منحصر به فرد ترین گربه ها را بسازید. در بازی کستل کتس شما نقش لیدر گربه های جنگجو را بر عهده خواهید داشت و باید گروهی از گربه های جنگجو همچون کونن شوالیه، کتنیس کماندار و فرانسیس جادوگر تشکیل دهید و برای همیشه به حکومت پوگامانسر شیطان صفت پایان دهید؛ بیش از 60 گربه مختلف با مهارت ها و صفات منحصر به فرد را مدیریت کنید و از آن ها در ماموریت هایی خطیر برای باز گرداندن صلح و آرامش به شهر گربه ها استفاده کنید.

گربه های Castle Cats به هیچ وجه گربه های معمولی نیستند و توانایی این را دارند تا پرواز کنند، پنجول بکشند و نهایت خشم شان را نشان دهند، بهتر است این قابلیت ها را کنترل کرده و به موقع از آن ها استفاده کنید. با انجام ماموریت ها قادر خواهید بود جوایزی به دست آورید و از آن جوایز برای ارتقای گربه ها استفاده کنید. در بازی بیش از صد داستان مختلف وجود دارد و ماهیانه نیز رویدادها، قهرمانان و ماموریت های جدیدی به آن اضافه می شود.

ویژگی های بازی اندروید Castle Cats :

  • اضافه شدن رویدادها، قهرمانان و ماموریت های جدید به صورت ماهیانه
  • امکان ارتقا قدرت گربه ها و تکمیل کردن قدرت های آن ها
  • وجود بیش از 60 گربه قهرمان با مهارت های منحصر به فرد
  • وجود بیش از 100 ماموریت مختلف برای انجام دادن
  • گربه هایی جادویی با ویژگی هایی عجیب غریب
  • به دست آوردن جوایز با تکمیل ماموریت ها

پوگامانسر شیطان صفت را فقط با یک مبازه جانانه می توانید شکست دهید. چه کار میکنید؟ مبارزه میکنید یا همین طور مینشینید و دست روی دست میگذارید؟ انتخاب با شماست؛ همین حالا می توانید جدیدترین نسخه اصلی به همراه نسخه مود (پول بی نهایت) بازی Castle Cats را از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Castle Cats 1.5.6 بازی ماجراجویانه قلعه گربه ها اندروید + مود