دانلود Castle Clash 1.3.21 بازی استراتژیک کستل کلش اندروید + دیتا

      دیدگاه‌ها برای دانلود Castle Clash 1.3.21 بازی استراتژیک کستل کلش اندروید + دیتا بسته هستند

دانلود Castle Clash 1.3.21 بازی استراتژیک کستل کلش اندروید + دیتا

Castle Clash: Brave Squads – کستل کلش یکی از بازی های شاهکار استراتژیک و سرگرم کننده برای دستگاه های اندرویدی می باشد. راه خود را بسازید و مبارزه کنید! در این بازی باید با اقتدار تمام ارتش خود را در برابر رقیبان در سراسر جهان مسلح کنید و همانند بازی وظیفه شما ساخت یک قلعه مستحکم و ایجاد ارتش قدرتمند و همچنین گردآوری قهرمانان افسانه ای می باشد، شما کنترل یک دهکده کوچک را بر عهده دارید که باید با حمله و غارت بازیکنان دیگر منابع جمع کرده و دهکده خود را ارتقا دهید. مدیریت کامل بر قلعه خود را داشته و آن را به بزرگترین قلعه جنگ سالاری تبدیل کنید. با بهره گیری از خلاقیت خود یک ارتش از موجودات افسانه ای بزرگ و کوچک شامل الف ها، دورف ها، جانوران مختلف و روبات ها را به سلطه بگیرید و هدایت کنید و با ارتقاء دادن آن ها و دیوارهای قلعه به ارتشی اجازه ورود نداده و قلعه های دیگر بازیکنان را غارت کنید و با بدست آوردن منابع، امتیاز و پول خود را به بالاترین سطح برسانید.

 عصر افسانه ها ( کستل کلش ) از چهار بخش انفرادی، هجوم گروهی، حمله به سایر رقبا از گوشه و کنار دنیا و دوئل تشکیل شده است. ماموریت شما در بخش انفرادی حمله به دهکده های از پیش تعیین شده است که در ابتدای کار از منابع کمتری برخوردار هستند، در قسمت حمله به سایر رقبا شما باید به نبرد تن به تن با بازیکنان حقیقی بروید که در صورت پیروزی علاوه بر کسب منابع مقام تان نیز در بین رقبای جهانی بالا خواهد رفت. در بخش هجوم گروهی ابتدا باید کلن خود را تشکیل دهید و متحدین خود را به آن دعوت کنید و در نهایت به جنگ بین کلن ها بپردازید و حال نوبت بخش مهیج دوئل است که باید به ابر قهرمانان تان ماموریت دهید تا به نبرد های 3VS3 با سایر قهرمان های رقیب بروند. نوع اجرای دوئل در بازی Castle Clash به این صورت است که در مکانی که از پیش جهت دوئل تعیین شده در جایگاه مخصوص خود قهرمان تان را قرار دهید و هر شخص که اولین فاتح جایگاه رقیب مخالف باشد پیروز میدان دوئل است.

برخی از ویژگی های بازی Castle Clash اندروید :

 • نمایش دادن میزان باقیمانده از خون و قدرت شخصیت های بازی بر روی سر آن ها
 • دارای سربازان مختلف از جمله الف ها، دورف ها، جانوران مختلف و روبات ها
 • به رقابت وا داشتن قهرمانان خود در برابر بازیکنان دیگر در میدان جنگ
 • ساخت و ارتقاء یک ارتش قدرتمند و تبدیل آن به دژ مستحکم
 • امکان ایجاد گیلد خود و هدایت آن به پیروزی در Guild Wars
 • ساخت برج های دفاعی برای جلوگیری از ضربات دشمنان
 • محیط کاملا سه بعدی و گیم پلی استراتژیکی اعتیاد آور
 • شامل بهترین ابزارها برای ساخت مطلوب ترین قلعه ها
 • جنگ های سریع، هیجان انگیز، و واقع گرایانه
 • پیوستن بازیکنان دیگر و فتح مبارزات مختلف
 • گرافیک چشم نواز و موسیقی دلنشین

با نصب بازی کستل کلش بر روی دیوایس اندرویدی خود، دستان و مغزتان را هماهنگ کنید برای یک جدال مهیج! هم اکنون جدیدترین و آخرین نسخه بازی Castle Clash: Rise of Beasts به همراه فایل دیتای آن را می توانید از وب سایت اندروید ایران به صورت لینک مستقیم دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Castle Clash 1.3.21 بازی استراتژیک کستل کلش اندروید + دیتا