دانلود Chibi Survivor Weather Lord 1.1 بازی ماجرایی بازمانده اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Chibi Survivor Weather Lord 1.1 بازی ماجرایی بازمانده اندروید + مود بسته هستند

دانلود Chibi Survivor Weather Lord 1.1 بازی ماجرایی بازمانده اندروید + مود

Chibi Survivor Weather Lord یکی از جدیدترین عناوین منتشر شده در سبک و نقش آفرینی است که برای سیستم عامل اندروید در گوگل پلی ارائه شده است. این بازی در مدت کوتاهی که عرضه شده است امتیاز خوبی کسب کرده که می توانید در مقادیر درج شده ابتدایی پست اندروید ایران آن را مشاهده کنید و این نشان از کیفیت و جذابیت این بازی اندروید دارد. بازی به این صورت پیش می رود که شما باید یکی از دو شخصیت دختر یا پسر را انتخاب کنید و به اکتشاف جزایر شناور و شگفت انگیز بپیوندید.

در این سفر شما تک و تنها هستید و کسی نیست که به یاری شما بیاید؛ در واقع این شما هستید که باید با استفاده از توانایی هایتان بقای خود را تضمین کنید. شما در Chibi Survivor Weather Lord سبک زندگی وحشی و جنگلی را تجربه خواهید که از گیاهان و میوه های درختی تغذیه خواهید کرد، با جمع هیزم و ساخت آتش گرما را فراهم می کنید، در سفر های مهیج خود با استفاده از اسلحه در برابر حیوانات و دشمنان ایستادگی خواهید کرد و بسیار مورد دیگر. وظیفه دیگر شما در کنار زنده ماندن، سفر کردن است که در هر سفر بخش ها و آیتم های جدیدی را باز خواهید کرد که می تواند حس خوب ماجراجویی و هیجان را چندین برابر کند.

ویژگی های بازی Chibi Survivor Weather Lord اندروید :

  • وجود قسمتی برای ساخت ساز خانه هایی از جنس کاج و یا ساخت قصر
  • سفر و ماجراجویی در محیط های متعدد با ویژگی های منحصر بفرد
  • استفاده از گوشت حیوانات و میوه های طبیعی برای ادامه حیات
  • ایفای نقش پادشاه آسمان با توانایی تغییر شرایط جوی
  • وجود بسیاری از منابع برای در صورت کسب آن ها
  • صداگذاری و افکت های صوتی کم نظیر و مناسب
  • طراحی و به کارگیری کنترلرهای لمسی فوق العاده
  • جزئیات تصویری و گرافیک چشم نواز

اگر شما به بازی های ساختگی علاقه دارید قطعا این بازی را دوست خواهید داشت؛ شما می توانید با دانلود نسخه معمولی + نسخه مود  Chibi Survivor Weather Lord از سرورهای وب سایت اندروید ایران ساعت ها بازی کنید و سرگرم شوید. در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید. اگر در خانه مانده اید و قصد دارید که یک ماجراجویی فوق العاده را تجربه کنید و تاکنون فرصت نشده، همین حالا بدون کوچک ترین تردید این بازی را دانلود کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Chibi Survivor Weather Lord 1.1 بازی ماجرایی بازمانده اندروید + مود