دانلود Clash Base Designer for COC 1.1.7 برترین نقشه ها کلش آف کلنز اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Clash Base Designer for COC 1.1.7 برترین نقشه ها کلش آف کلنز اندروید بسته هستند

دانلود Clash Base Designer for COC 1.1.7 برترین نقشه ها کلش آف کلنز اندروید

Clash Base Designer for COC عنوان برنامه فوق العاده کاربردی برای طراحی مپ و دسترسی به جدیدترین نقشه های بازی می باشد که برای سیستم عامل هوشمند اندروید عرضه شده است و می تواند در طراحی مپ برای اکانت شما بسیار مفید واقع شود. طراحی نقشه جنگ یا روستا در Clash Of Clans بسیار سخت است؛ مخصوصا اگر تاون هال شما بالاتر از هشت باشد و مطمئنا برای طراحی یک نقشه خوب باید ساعت ها وقت بگذارید؛ اما به کمک برنامه کلش بیس دیزاینر می توانید در کمتر از ده نهایت بیست دقیقه یک نقشه خوب طراحی کنید.

از نقشه های موجود در Clash Base Designer می توانید به صورت شناور استفاده کنید، بدین ترتیب دیگر برای طراحی نقشه نیازی به استفاده از دو دستگاه نخواهید داشت. علاوه بر این موضوع اگر نقشه مورد علاقه شما بین نقشه های موجود نبود و از نقشه سایر اکانت های دوستان، اعضای کلن یا هر نقشه COC خوشتان آمده است کافیست تا از آن یک اسکرین شات تهیه کرده و وارد برنامه کنید تا بلافاصله به صورت شناور دربیاید، همچنین می توانید مجموعه بهترین پایگاه های کلش اف کلنز موجود در این برنامه را مرور کنید و از آن ها به جای یک اسکرین شات استفاده کنید.

ویژگی های برنامه اندروید Clash Base Designer for COC :

  • امکان کپی نقشه مپ دوستان خود، اعضای کلن یا هر کاربری که می خواهید
  • امکان جست و جو میان تعداد زیادی از نقشه وار یا کمپ اصلی
  • امکان کپی آسان هر پایگاه در کمتر از ده الی بیست دقیقه
  • طرح بندی های مختلف برای انواع لول های تاون هال
  • دسترسی به مجموعه نقشه های با لول های مختلف
  • اضافه شدن نقشه های جدید به صورت مرتب
  • امکان کنترل و تنظیم شفافیت نقشه خروجی

اگر نمی توانید یک نقشه خوب برای شرکت در وار تهیه کنید و مرتبا دوستان شما در کلن از دست شما شاکی هستند، با دانلود برنامه Clash Base Designer for COC و طراحی یک نقشه خوب آن ها را شگفت زده کنید؛ جدیدترین نسخه کامل و بدون تبلیغات این برنامه هم اکنون از وب سایت اندروید ایران قابل دریافت است که می توانید به صورت رایگان دانلود کنید و از داشتن مجموعه ای بی نظیر از نقشه های بازی کلش آو کلنز لذت ببرید.

  1. پس از اتصال اینترنت یک برنامه گذر از تحریم (Filter شکن) اجرا کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Clash Base Designer for COC 1.1.7 برترین نقشه ها کلش آف کلنز اندروید