دانلود Day R Survival Premium 1.473 بازی نقش آفرینی روز بقا اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Day R Survival Premium 1.473 بازی نقش آفرینی روز بقا اندروید بسته هستند

دانلود Day R Survival Premium 1.473 بازی نقش آفرینی روز بقا اندروید

Day R Survival Premium عنوان جدید در سبک و شبیه ساز بقای حرفه ای است که برای دستگاه های اندروید در دو نسخه رایگان و پریمیوم در مارکت گوگل پلی عرضه شده است. در این بازی شما در دنیای آخرالزمانی که توسط جنگ هسته ای نابود شده قرار گرفته اید، جنگی که میان ابر قدرت ها آغاز شده و در کمتر از چند روز زمین رادیو اکتیوی شده و خشونت، گرسنگی و بیماری حکم فرما شده و اشعه ها بسیاری از موجودات را به هیولا تبدیل کرده اند، موجودات وحشتناک نیز در خرابه های شهرها به دنبال طعمه خود هستند. برای زنده ماندن در سرزمین های گسترده ای از اتحاد جماهیر شوروی تلاش کنید و با راهزنان و موجودات تغییر پذیر به مبارزه بپردازید.

راهزنان شروع به سرقت کرده و از تجاوز به حقوق دیگران و کشتن مردم هیچ ترسی ندارند، علت جنگ ناشناخته بوده و در این زمان حتی مهم هم نیست. از میان کشور بزرگی که به یک زمین بایر رادیواکتیو تبدیل شده است قهرمانان خود را رهبری کنید. برای سلاح ها، غذا، دارو و دیگر اقلام مفید جستجو کنید، با دوستان خود متحد باشید و دشمنان موذی خود را شکست دهید. در  Day R Survival تلاش برای زنده ماندن در آخرالزمان و شرایط بسیار سخت آسان نیست چرا که باید با گرسنگی واقعی روبرو شوید؛ هم اکنون می توانید به متحدان خود بپیوندید و با همه منابع خود شامل سلاح های بازمانده، لباس ‌ها و وسایل نقلیه، نقشه ها در برابر هیولاها، زامبی‌ ها، تشنگی، بیماری ‌های بیشمار و زخم ‌ها، دشمنان تشنه به خون برای بقای خویش تلاش کنید.

ویژگی های بازی اندروید Day R Survival Premium :

  • کشف اسرار آخرالزمان در نقشه‌ ای بزرگ از اتحاد شوروی شامل بیش از 2500 شهر کوچک و بزرگ
  • استفاده از تجهیزات پزشکی برای کمک رسانی به دیگران در شرایط بسیار سخت
  • سیستم جمع آوری دریافت منابع، شکار کردن، پیدا کردن اشیاء یا سلاح مفید
  • سیستم چت آنلاین برای تبادل آیتم و نبرد مشترک با سایر کاربران بازی
  • استفاده از ماشین ها و وسایل نقلیه برای جابجایی مهمات
  • بهبود مهارت های خود در مکانیک، پزشکی، شیمی و غیره
  • طراحی واقعی، منحصر به فرد و بدون کم و کاست
  •  چند نفره به سبک بقاء و دنیای باز

آیا می‌ توانید در دنیایی که توسط جنگ هسته‌ ای نابود شده دوام بیاورید؟ به طور کلی اگر از علاقه مندان به بازی های دوندگی هستید و می خواهید ذهن خود را به چالش بکشید،  Day R Survival را از دست ندهید. شما می توانید با دانلود نسخه پریمیوم آن از سرورهای وب سایت اندروید ایران ساعت ها سرگرم شوید. در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی اندروید بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Day R Survival Premium 1.473 بازی نقش آفرینی روز بقا اندروید