دانلود Karl 2.0 بازی آرکید و سرگرم کننده آخرین سامورایی اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Karl 2.0 بازی آرکید و سرگرم کننده آخرین سامورایی اندروید بسته هستند

دانلود Karl 2.0 بازی آرکید و سرگرم کننده آخرین سامورایی اندروید

Karlآخرین سامورایی عنوانی فوق العاده زیبا با گرافیک واقعا خیره کننده در سبک یک و آرکید مبارزه ای برای پلتفرم اندروید می باشد. در این بازی شما در نقش یک سامورایی تنها هستید و باید به واسطه شمشیر خود، چاقوها یا شوریکن هایی که به سمت تان پرتاب می شود را نابود کنید و به جدال با دشمنان مبارز خود بپردازید و بر آن ها غلبه کنید. با ارتشی شکست ناپذیر از سامورایی ها مقابله کنید و با یک اشاره آنان را به هلاکت برسانید؛ با پیشروی شمشیرهای قدرتمندتری برای تان آزاد می شود.

برای حمله به سمت دشمنان، کافیست انگشت تان را روی صفحه لمسی گذاشته و به عقب بکشید، وقتی دست خود را رها کنید، سامورایی داستان بسته به وسعت ضربه مشخص شده شمشیرش را به چرخش در می آورد. نکته قابل توجه این است که با حرکت پروتاگونیست بازی، شوریکن و چاقوها هم به سامورایی قهرمان داستان نزدیک می شوند؛ بنابراین باید به گونه ای آن را جا به جا کنید تا نه تنها به دشمنان ضربه بزنید بلکه مراقب باشید به آن ها برخورد نکرده و برای حرکت بعدی آزادانه تصمیم بگیرید. همین مسئله موجب شده تا بازیکن ها برای پیروزی دست به دامن استراتژی بشوند و با فکر پیش بروند. اگر از علاقه مندان به بازی های آرکید با گیم پلی اعتیاد آور هستید بدون شک  Karl با ساخت عالی و طراحی خوب مورد پسندتان واقع خواهد شد!

ویژگی های بازی اندروید Karl :

  • گیم پلی ساده اما بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز
  • ایفای نقش یک سامورایی همراه با سلاح های متعدد
  • عنوانی اعتیاد آور در سبک بازی های اکشن
  • کسب بالاترین امتیاز به عنوان استراتژی خود
  • کشتن دشمنان خود با یک اشاره لمسی
  • رویارویی با دشمنان سامورایی مرگبار
  • کنترلرهای لمسی خوب و کاربر پسند
  • به چالش کشاندن دوستان خود
  • پشتیبانی بازی از گوگل پلی
نسخه مود برای بازی Karl موجود نیست.

شما می توانید با دانلود Karl از سرورهای وب سایت اندروید ایران ساعت ها بازی کنید و سرگرم شوید. در ضمن می توانید با مطالعه محتوا، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید. در آخر باید دوستانه به شما بگوییم که Karl یکی از جذاب ترین بازی های اخیر بوده و شاید در بعضی موارد مانند گرافیک یا موسیقی آن کوتاهی توسعه دهنده را شاهد باشیم اما مکانیزم های گیم پلی به خودی خود برای داشتن ساعت ها سرگرمی کافیست!

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Karl 2.0 بازی آرکید و سرگرم کننده آخرین سامورایی اندروید