دانلود Kidu A Relentless Quest 1.1.0 بازی تلاش بی امان کیدو اندروید + دیتا + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Kidu A Relentless Quest 1.1.0 بازی تلاش بی امان کیدو اندروید + دیتا + مود بسته هستند

دانلود Kidu A Relentless Quest 1.1.0 بازی تلاش بی امان کیدو اندروید + دیتا + مود

Kidu A Relentless Quest – تلاش بی امان کیدو یکی از جدیدترین آثار منتشر شده در سبک و پلتفرمر است که با در اختیار داشتن عنصر خلاقیت، نسبت به عناوین مشابه خود در رده بالاتری قرار می‌گیرد. بازی با یک میان‌ پرده ابتدایی آغاز می‌ شود که در طی 14 مرحله مختلف و چالش‌ برانگیز، شما را به بازدید از مناطقی باور نکردنی می‌ برد و در مدت چند ثانیه خلاصه‌ ای از چگونگی رخداد وقایع را نمایش می‌ دهد.

شخصیت اصلی قصه نوجوانی پر جنب و جوش با نام Kidu بوده که ابتدا داخل کلاسی کسل کننده، به یادگیری چرایی‌ های خلقت و رشد انسان مشغول است. در میان بحث‌ های استاد، ناگهان دختری را می‌ بیند که از روی ارتفاعات مختلف در حال پریدن بوده و با سرعتی بالا حرکت می‌ کند. حال حس کنجکاوی قهرمان کم سن و سال داستان غلیان کرده و با بیرون آمدن از کلاس درس، به دنبال دختر دونده می‌ رود که ناگهان با برخورد به درختی کنترل‌ اش را از دست داده و نقش بر زمین می‌شود. Kidu A Relentless Quest درست از همین نقطه شروع می‌ شود و با خارج شدن از مکان قبلی، پا به دنیایی عجیب و غریب می‌گذارید.

4 جهان مختلف در این بازی طراحی شده‌ اند که 14 مرحله مختلف را در آنان تجربه خواهید کرد، جایی که شما باید با دویدن و پریدن از روی پلت‌ فرم‌ ها، به مناطق دیدنی و بسیار زیبای دنیا سفر کنید. از تمدن مایا در قاره آمریکا گرفته تا فرهنگ باستانی کشور چین! در طول مراحل باید با حرکت در محیط‌ های گوناگون و پریدن از سکوها، مسیر خود را هموار سازید و وارد مراحل تازه‌ تری شوید. آیتم‌ های بسیاری از جمله نقشه‌ های مسیر در طول بازی وجود دارند که با جمع‌ آوری آن‌ ها، توان تکمیل داستان و همچنیت ارتقا مهارات را خواهید داشت.

ویژگی های بازی اندروید Kidu A Relentless Quest :

  • انجام کارهای مختلف از جمله دویدن، پریدن، چرخیدن و کنترل شخصیت اصلی بازی (کیدو)
  • عبور از روی سکوها و تله های مختلف برای رقم زدن سرنوشت خود
  • دارای گرافیک عالی و پلتفرم پرسپکتیو و فضاهای متنوع
  • کشف راز و رمزهای تمدن های باستانی و گنجینه ها
  • شامل 4 جهان مختلف و تجربه 14 مرحله مختلف
  • ورود به فضاهای جدید در هر مرحله از
  • استفاده کم از شتاب سنج

سیستم پیشنهادی برای اجرای روان بازی رم 2 گیگابایت و سی پی یو 4 هسته ای می باشد.

اگر به عناوین پلتفرمر ساده با طراحی خلاقانه و گیم‌ پلی جذاب علاقه دارید و از قرارگیری داخل ماجراجویی‌ های عجیب و جادویی لذت می‌برید، بازی Kidu: A Relentless Quest را به هیچ عنوان از دست ندهید. شما می توانید با دانلود نسخه معمولی + نسخه مود ( آنلاک شده و بدون تبلیغات ) به همراه دیتا تلاش بی امان کیدو از سرورهای وب سایت اندروید ایران ساعت ها سرگرم شوید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی اندروید بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Kidu A Relentless Quest 1.1.0 بازی تلاش بی امان کیدو اندروید + دیتا + مود