دانلود Narcos: Cartel Wars 1.01.17 بازی استراتژی سریال نارکوس اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Narcos: Cartel Wars 1.01.17 بازی استراتژی سریال نارکوس اندروید بسته هستند

دانلود Narcos: Cartel Wars 1.01.17 بازی استراتژی سریال نارکوس اندروید

Narcos: Cartel Wars بازی “ نارکوس : نبرد های گروهی ” اثری جدید، فوق العاده زیبا و کم نظیر در سبک _blank برای دستگاه های اندروید می باشد که به عنوان بازی رسمی سریال نارکوس شناخته می شود؛ سریال Narcos: Cartel Wars ساخته شبکه نت فلیکس می باشد که شما باید در نقش فردی خطرناک و مهم رهبر یک کارتل بازی کنید، دفاع‌ های خود را بسازید، مأموران مختلف را جمع‌ آوری کرده و تصمیم بگیرید که می‌ خواهید به وسیله قدرت صرف رهبری را بر عهده بگیرید و یا از طریق وفاداری احترام کسب نمایید. شما می توانید جنگ‌ افروزی کنید و تیم‌ های مرگ را به سمت کارتل‌ های دیگر روانه کنید تا منابع با ارزش را تسخیر نمایید و در بین گروه ها مهمترین باشید و همچنین می توانید با قدرت وفاداری در بین دیگران برای خود احترام بخرید.

گاهی اوقات مردمان بد هم کار های خوب انجام می دهند و این شما هستید که در نهایت باید بین Plata و Plomo تصمیم بگیرید، از El Patron مهارت های مختلف را بیاموزید و روابط خود را با مسئولان و روابط مافیا مدیریت کنید. وارد جهان شگفت انگیز، اما خیلی خطرناک نارکوس شوید و ماجراجویی های جذابی را تجربه کنید. در Narcos شما می توانید Plata را انتخاب کنید و sicarios را استخدام کنید و نیروهای دفاعی خود را تقویت کنید؛ همچنین می توانید Sicarios های مختلفی را جمع آوری کرده و آن ها را ارتقا دهید و امتیازات مختلفی را به مقر دفاعی خود اضافه کنید، گرافیک این بازی نیز حرفی برای گفتن نمی گذارد!

ویژگی های بازی اندروید Narcos: Cartel Wars :

  • تشکیل تیمی قدرتمند با دیگر بازیکنان برای محاصره تشکیلات کارتل دشمن
  • وجود شخصیت های مختلف که در سریال نارکوس حضور دارند
  • مراحل بسیار چالش برانگیز برای رسیدن به اهداف خود
  • گرافیک اچ دی با فضاسازی های واقعی و هیجان انگیز
  • پیشرفته تر کردن اقامتگاه خود و کنترل خطوط قاچاق
  • استفاده از استراتژی برای حمله به پایگاه های دیگر
  • دارا بودن یک داستان بسیار جالب و درگیر کننده
  • جنگ با دشمنان و تسخیر منابع با ارزش آن ها
  • استخدام Sicarios و ارتقای درجه آن ها
  • ساخت جنگل و کاشت گیاهان مختلف

در Narcos: Cartel Wars نیز شاهد گیم پلی اعتیادآور در کنار صداگذاری دل انگیز خواهیم بود و اگر از علاقه مندان به بازی های ماجراجویی اندروید هستید بدون شک ساخت فوق العاده FTX Games LTD شما را ترغیب به بازی کردن می کند. همین حالا می‌ توانید جدیدترین نسخه کامل بازی جنگ کارتل (سریال نارکوس) را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Narcos: Cartel Wars 1.01.17 بازی استراتژی سریال نارکوس اندروید