دانلود Persian Nights Full 1.0 بازی ماجراجویی شبهای ایرانی اندروید + دیتا

      دیدگاه‌ها برای دانلود Persian Nights Full 1.0 بازی ماجراجویی شبهای ایرانی اندروید + دیتا بسته هستند

دانلود Persian Nights Full 1.0 بازی ماجراجویی شبهای ایرانی اندروید + دیتا

Persian Nights Full – بازی ” شبهای ایرانی ” اثری جدید و سرگرم کننده در سبک و فکری برای دستگاه‌ های هوشمند اندروید می باشد. ابرهای شوم بر فراز سرزمین های پارسیان قرار گرفته اند، پادشاه با مرگ دست و پنجه نرم می کند و وزیر اعظم با تصمیمات اشتباهش حکومت و مردن را به سمت تباهی می کشاند. بدتر از همه چند روزی است که سایه بیماری مرموزی در سرتاسر سرزمین گسترش یافته است.؛ وزیر اعظم Zaved بدطینت حکومت را با مشت هایی آهنین به دست می گیرد و سرزمین پارس را تا مرز ویرانی می کشاند.

یک داروساز جوان و با استعداد با نام Tara تصمیم می گیرد که علت این طاعون را پیدا کرده، بدتر از همه این بیماری که منشا آن مشخص نیست به شدت در حال پخش شدن در سرتاسر سرزمین است. در Persian Nights شما در قالب این کاراکتر باید ایفای نقش کنید و از گسترش آن بیماری جلوگیری نمائید. ترکیبی از چالش ها و معماهای مختلف انتظار شما را می کشند، کسی که او را به دور از هیاهوی پادشاهی و حتی فراتر از آن هدایت می کند. تارا در این مسیر سخت و دشوار تنها نخواهد بود، او توسط یک بند باز اسرارآمیز و شمشیر داریوش راهنمایی می شود، آیا سه جادوگر موفق به یافتن منبع باستانی شیطان و توقف عذاب قریب الوقوع می شوند؟ به این تلاش بپیوندید و تارا را به سوی پیروزی هدایت کنید.

ویژگی های بازی اندروید Persian Nights :

  • جمع آوری مواد تشکیل دهنده و مخلوط کردن معجون محرمانه
  • طراحی منحصر به فرد با گرافیک و صداگذاری عالی
  • مینی بازی های تعاملی با دوئل و مبارزه با شمشیر
  • معماهای جذاب و صحنه های عجیب اشیاء مخفی
  • کشف پری ایرانی در 41 مکان مختلف
  • بهینه سازی شده برای تبلت و گوشی

هیچ بهانه‌ ای برای تجربه نکردن Persian Nights قابل توجیح نمی‌ باشد. این عنوان زیبا، سرگرم کننده و خوش ساخت تمامی سلایق را در بر می‌گیرد، هم‌ اکنون می‌ توانید جدیدترین نسخه فول به همراه دیتای کامل آن را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید و ساعت ها سرگرم شوید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی بازی ماجراجویی شب های ایرانی بگیرید و با تارا همراه شده و او را برای به چنگ آوردن پیروزی کمک کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Persian Nights Full 1.0 بازی ماجراجویی شبهای ایرانی اندروید + دیتا