دانلود QuitNow! PRO – Stop smoking 5.65.0 نرم افزار ترک سیگار اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود QuitNow! PRO – Stop smoking 5.65.0 نرم افزار ترک سیگار اندروید بسته هستند

دانلود QuitNow! PRO – Stop smoking 5.65.0 نرم افزار ترک سیگار اندروید

QuitNow! PRO – Stop smoking یک برنامه بسیار عالی جهت ترک کردن کامل مواد مخدر به خصوص سیگار برای سیستم عامل می باشد. سیگار و اعتیاد به آن یکی از بدترین عاداتی است که هر فرد ممکن است در طول عمر خود به آن گرفتار شود. جوانان و نوجوانان بسیاری امروزه دچار اعتیاد به این مشکل خانمان سوز شده اند و سیگار دریچه ای به سوی تاریکی و گرفتاری های دیگر می باشد. ترک کردن سیگار کار بسیار دشواری است و یکی از بهترین روش های ترک کردن مواد مخدر کمتر کردن استفاده و کاهش تدریجی و توقف آن است.

با استفاده از برنامه QuitNow! PRO می توانید مصرف سیگار خود را برنامه ریزی کرده و در طول زمان میزان کاهش آن را آنالیز کنید. این اپلیکیشن دارای راهنما برای دانستن روش های ترک مواد مخدر می باشد، همچنین مقاله های مختلفی شامل مضرات سیگار و مواد مخدر، روش های ترک و… در برنامه به زبان های مختلفی وجود دارد.

برنامه QuitNow با شاخص قرار دادن مبنای سازمان بهداشت جهانی سازمان ملل متحد، روند بهبودی و سلامتی شما را ارائه می کند و با یک لیست موفقیت و دستیابی که شما باید آن را با گذشت زمان یکی یکی باز کنید، انگیزه شما برای رسیدن به هدف را افزایش می دهد و با ثبت اطلاعات خود در برنامه می توانید آماری شامل روزهای پاک بودن و استعمال نشده، مقدار پول پس انداز شده، مدت زمان استفاده و استمعال نشده را ثبت کنید. همچنین کاربران مختلف از سراسر دنیا می توانند با هم در ارتباط بوده و با استفاده از مسنجر خود برنامه لحظات خود را به ثبت برسانند.

قابلیت های برنامه QuitNow! PRO – Stop smoking اندروید:

  • قابلیت اشتراک گذاری نتایج و لحظات با دوستان خود در شبکه های اجتماعی
  • وجود افتخارات مختلف و به دست آوردن آن ها توسط آمار مختلف در برنامه
  • قابلیت ثبت تعداد لحظات پاک بودن و تعداد سیگار های استعمال شده
  • نمایش میانگین بهبود سلامت جسمی بدن در طول استفاده از برنامه
  • قابلیت به اشتراک گذاری لحظات مختلف توسط مسنجر برنامه

این برنامه در زبان های انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، فرانسوی، استونیایی، آلمانی، کاتالان، پرتغالی، عبری، لهستانی، چک، Galego، چینی ساده شده و بیشتر در آینده در دسترس می باشد.

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم و پیشرفته اپلیکیشن ترک سیگار QuitNow! PRO – Stop smoking را از وب سایت اندروید ایران را به صورت رایگان دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود QuitNow! PRO – Stop smoking 5.65.0 نرم افزار ترک سیگار اندروید