دانلود Real Car Parking 2017 1.1 بازی پارکینگ واقعی ماشین 2017 اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Real Car Parking 2017 1.1 بازی پارکینگ واقعی ماشین 2017 اندروید + مود بسته هستند

دانلود Real Car Parking 2017 1.1 بازی پارکینگ واقعی ماشین 2017 اندروید + مود

Real Car Parking 2017 بازی جدید “ پارکینگ واقعی ماشین 2017 ” یک بازی شبیه سازی (Parking Simulator) و اتوموبیل‌ رانی برای اندروید است. در این بازی شما در نقش راننده ای قرار خواهید گرفت که باید ماشین هایی که به شما داده می شود را در مکانی معین پارک کنید، این بازی از سه قسمت اصلی تشکیل شده که هر کدام از آن‌ ها، بخش‌ های مختلف مراحل هستند. نخستین عنوان بخش عادی پارک کردن است که از تعداد بیست مرحله تشکیل شده که در این قسمت وظیفه دارید با ورود به مکان‌ های مختلف از میان موانعی مانند اتوموبیل‌ ها عبور کند و در جایگاه‌ های معین، ماشین در اختیار خود را پارک نمایید. امتیازاتی که به دست می‌ آورید، با انواع حرکات دست‌ خوش تغییرات می‌ شود، اگر در زمانی مناسب داخل پارکینگ‌ ها حرکت کنید و بدون برخورد به موانع ماموریت را به اتمام رسانید، امتیاز کامل را کسب خواهید کرد.

اگر برای نخستین‌ بار به اتوموبیل‌ ها ضربه بزنید، بازی به صورت خودکار هشدار می‌ دهد و با تکرار این امر در دفعات مختلف، از دور رقابت حذف خواهید شد و می‌ بایست مرحله را مجددا آغاز کنید. دو بخش دیگر مراحل در Real Car Parking 2017 وجود دارد که هر یک از آن‌ ها نوعی چالش محسوب می‌ گردد. در این قسمت‌ ها با مراحل دشوارتری مواجه خواهید شد و می‌ بایست از بین موانع بیشتری، به پارک کردن اتوموبیل مشغول شوید. اتوموبیل‌ های مختلفی در گاراژ بازی وجود دارد که از جمله آن‌ ها می‌ توان به BMW و لامبورگینی اشاره کرد. بازی دارای  انواع حالت های مختلف و ده ها مرحله جذاب می باشد که بدون شک گیم پلی بازی مانند سایر آثار ماشین سواری اعتیاد آور و جذاب می باشد.

ویژگی های بازی اندروید Real Car Parking 2017 :

  • حالت های مختلف کنترل ماشین ( فرمان، شتاب سنج و دکمه ها )
  • از زاویه های مختلف دوربین با امکان انتخاب توسط بازیکن
  • امکان انجام زوم به دو جهت داخل، بیرون و اطراف توسط شما
  • گرافیک و جلوه‌ های بصری پر جزئیات‌ نسبت به حجم کم
  • شامل ده ها ماشین مختلف برای باز کردن توسط شما
  • طراحی واقع گرایانه و دارای فضاسازی های واقعی
  • دارای زاویه دید 360 درجه برای پارک ماشین ها
  • رویارویی با علائم راهنمایی رانندگی در بازی
  • صداهای واقعی از اگزوز و ترمز ماشین ها
  • زوم کردن در بخش های حساس بازی

اگر تا به این لحظه سراغ عناوین ماشین سواری که در قالب سبک شبیه‌ ساز پارکینگ منتشر می‌شوند نرفته‌ اید، نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) Real Car Parking 2017 را به هیچ عنوان از دست ندهید زیرا همراه یک گیم‌ پلی جذاب و امکانات جانبی دیگر خود، توان سرگرم کردن مخاطبین فراوانی را دارد؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Real Car Parking 2017 1.1 بازی پارکینگ واقعی ماشین 2017 اندروید + مود