دانلود Relax Rain – Rain Sounds Pro 4.9.6 مجموعه صدا آرام بخش باران اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Relax Rain – Rain Sounds Pro 4.9.6 مجموعه صدا آرام بخش باران اندروید بسته هستند

دانلود Relax Rain – Rain Sounds Pro 4.9.6 مجموعه صدا آرام بخش باران اندروید

Relax Rain – Rain Sounds Premiumریلکس راین برنامه اندرویدی در دسته بندی سبک زندگی (Lifestyle) برای افزایش آرامش با استفاده از مجموعه ای از صداهای آرام بخش باران می باشد. تمامی افراد بعد از یک روز پر از مشغله به یک خواب راحت نیاز دارند، این آرامش را می توان از راه های مختلفی به دست آورد که یکی از بهترین آن ها استفاده از اپلیکیشن های اندرویدی می باشد. اپلیکیشن Rain Sounds ~ Relaxing Rain به شما کمک می کند تا بتوانید پس از یک روز کاری خسته کننده آرامشی مثال زدنی را تجربه کنید؛ برنامه نام برده شده نه تنها برای آرامش بلکه برای _blank، استراحت و خواب نیز مناسب بوده و می توانید به وسیله آن به راحتی به یک خواب عمیق و راحت بروید.

درون برنامه صداهای مختلفی نظیر صدای باران، صدای رود خانه و… به کار رفته شده است که هر کدام حسی بی نظیری را به شما منتقل می کنند، برای برنامه Relax Rain یک تایم مشخص را انتخاب کنید تا در صورت به خواب رفتن شما برنامه به کار خود را در پس زمینه ادامه داده و پس از مدتی متوقف شود. صداها و نویزهای گوش خراش اطراف شما را از بین می برد و باعث شده که گوش شما تنها صداهای آرام بخش را دریافت کند، پس از به صورت خودکار برنامه متوقف شده و پس از قطع تماس ها به فعالیت خود ادامه می دهد.

ویژگی های برنامه Relax Rain – Rain Sounds اندروید :

  • فعالیت برنامه در پس زمینه و توانایی کار با دیگر برنامه ها
  • مکث خودکار فعالیت برنامه در هنگام دریافت تماس ها
  • سیستم تایمر حرفه ای برای محو شدن آرام صدا
  • بیش از 35 صدای آرام بخش و منحصر به فرد
  • مکث و اجرای دوباره صداهای در حال پخش
  • نیاز نبودن به هیچ گونه اتصالی به اینترنت
  • کنترل حجم صداها
  • منو سریع

جدیدترین نسخه پریمیوم و آنلاک شده اپلیکیشن Relax Rain ~ Rain Sounds را می توانید از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید و از صداهای آرامش بخش طبیعت و باران در اندرویدفون خود لذت ببرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Relax Rain – Rain Sounds Pro 4.9.6 مجموعه صدا آرام بخش باران اندروید