دانلود Slayaway Camp 1.3 بازی پازلی قاتل کمپ اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Slayaway Camp 1.3 بازی پازلی قاتل کمپ اندروید + مود بسته هستند

دانلود Slayaway Camp 1.3 بازی پازلی قاتل کمپ اندروید + مود

Slayaway Camp بازی “ قاتل کمپ ” اثری سرگرم کننده در سبک برای دستگاه اندروید است که ابتدا در سال 2016 برای PC عرضه شده بود که از یک مکانیزم ساده استفاده می‌ کند. در این بازی شما در قالب یک قاتل کارتونی نقش آفرینی می کنید که هر بار به یکی از کمپ های مختلفی که در هر مرحله از بازی به تصویر کشیده می شود، همچون قاتل های زنجیره ای فیلم های آمریکایی حمله کرده و بدین ترتیب بیش از 140 مرحله متشکل از پازل های متنوع را با موفقیت پشت سر بگذارید.

کارکترهای اصلی Slayaway Camp تنها می توانند به صورت مستقیم حرکت کنند و شما باید تلاش کنید تا با کمترین حرکت، بیشترین دشمنان را نابود کنید و انواع تله ها، پلیس ها، معادن زمینی در مسیر حرکت خودرا یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید، هر چه بتوانید امتیاز بیشتری کسب کنید می توانید قاتلان روانی متعدد تری را باز کنید و بدین ترتیب ماموریت ها مختلفی را تکمیل کنید. در حین فکر کردن و انجام بازی پخش موسیقی های متناسب با محیط بازی ا نیز به جذابیت آن افزوده است.

ویزگی های بازی اندروید Slayaway Camp :

  • بیش از 140 مرحله پازلی گنجانده شده با اضافه شدن پازل های جدید در هر بروزرسانی
  • وجود انواع تله ها، پلیس ها، معادن زمینی در مسیر حرکت شما برای افزایش هیجان
  • بازکردن قاتلان روانی متعدد با قدرت های منحصر به فرد
  • گیم پلی محور داستانی جذاب و هیجان انگیز
  • موسیقی جذاب و متناسب با محیط
  • نمایش مبارزه ها به صورت انیمیشنی
  • محیط گرافیکی چشم نواز و جذاب

اگر به دنبال یک بازی آرامش بخش و بدور از خشونت برای پر کردن اوقات فراغت تان هستید، بازی پازل کم حجم و اچ دی Slayaway Camp می تواند گزینه مناسبی باشد. هم‌ اکنون شما می‌ توانید جدیدترین نسخه معمولی خریداری شده و نسخه مود – آنلاک شده بازی پازلی قاتل کمپ را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید. در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Slayaway Camp 1.3 بازی پازلی قاتل کمپ اندروید + مود