دانلود Sounds of Nightmare 1.0 بازی اکشن صداهای کابوس اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Sounds of Nightmare 1.0 بازی اکشن صداهای کابوس اندروید بسته هستند

دانلود Sounds of Nightmare 1.0 بازی اکشن صداهای کابوس اندروید

Sounds of Nightmare بازی “ صداهای کابوس ” یک برای سیستم عامل اندروید می باشد که به صورت دو نسخه رایگان و پریمیوم در گوگل پلی عرضه شده است. داستان کلی بازی از این قرار است که پادشاه Distørtio فرمانده شر ارتشی از موجودات شیطانی خود را برای از بین بردن بشریت به زمین فرستاده است و در این میان قهرمانی دوست داشتنی با نام Kiko Loureiro ظهور می کند و قصد از بین بردن ان ها را دارد تا از نابودی بشریت جلوگیری به عمل بیاورد.

Sounds of Nightmare به سبب برخورداری از گیم پلی چالشی و سرگرم کننده منحصر به فرد می تواند گزینه خوبی برای صرف اوقات فراغت شما باشد، Kiko Loureiro نوازنده گیتاریست بازی با در دست گرفتن گیتار خود به نبرد با شیاطین می رود و شما باید در این راه او را همراه کنید. بازی در صفحه ای 2.5 بعدی صورت می پذیرد که Kiko Loureiro در حال دویدن و حرکت به سمت جلو است و در مسیر حرکتش با پشت سر گذاشتن 20 مرحله چالش آور در 4 جهان او را همراهی کنید و یاری دهید تا موانع را به خوبی از سد راه بردارد و راه را برای پیشروی باز کند.

ویژگی های بازی اندروید Sounds of Nightmare :

  • پشت سر گذاشتن 20 مرحله چالش آور بازی در در 4 جهان
  • جمع آوری دستاوردها و آیتم های کمکی در مسیر
  • پخش موسیقی ها و موزیک های فوق العاده
  • سیستم کنترل لمسی عالی برای پریدن
  • طراحی عالی با گرافیک خیره کننده
  • ضربه زدن و دیگر کارها

شما می توانید با دانلود نسخه کامل Sounds of Nightmare از سرورهای وب سایت اندروید ایران ساعت ها بازی کنید و سرگرم شوید. در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Sounds of Nightmare 1.0 بازی اکشن صداهای کابوس اندروید