دانلود Sword of Justice 1.14 بازی اکشن شمشیر عدالت اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Sword of Justice 1.14 بازی اکشن شمشیر عدالت اندروید + مود بسته هستند

دانلود Sword of Justice 1.14 بازی اکشن شمشیر عدالت اندروید + مود

Sword of Justice: hack & slash – شمشیر عدالت عنوان بازی اکشن جذابی است که برای پتلفرم اندروید در مارکت گوگل پلی ارائه شده است و شاهد استقبال خوبی از سوی کاربران بوده است که نشان از کیفیت و محبوبیت این بازی اندرویدی دارد. این بازی می تواند نمونه خوبی در بین بازی های اکشن و مبارزه ای باشد که دستان شما را ساعت ها درگیر تاچ لمسی کند. روند بازی بسیار ساده اما پر از خطر و هیجان است؛ در این بازی نیز پای شیاطین در میان است؛ شیاطینی که بی وقفه سعی در تسخیر جهان آرام ما دارند. آنان سعی دارند تا حکومت تاریک خود را در این کره خاکی حاکم کنند و مردم بدون توجه به ملیت و فرهنگ همگی یک خواسته دارند.

این که قهرمانی برخیزد و شمشیر خود را علیه بی قانونی و ظلم بالا ببرد و این شما هستید که باید نقش این قهرمان را ایفا کنید. با نابودی یک به یک دشمنان ثروت کسب کنید تا قدرت و سرعت خود را ارتقا دهید و پیروز نبردها بمانید. در  Sword of Justice دشمنان متعددی از جمله : شیاطین، کمانداران، جنگجویان، غول ها و غیره را دیدار خواهید کرد؛ از نکات مثبت بازی می توان به مهارت سازنده بازی شمشیر عدالت در طراحی و ساخت کنترلرهای لمسی جهت هدایت قهرمان و مبارزه با دشمنان اشاره کرد که این مورد را شاید در بسیاری از بازی های اندروید شاهد نباشیم.

ویژگی های بازی اندروید Sword of Justice: hack & slash :

  • دارای گرافیک سه بعدی برای به تصویر کشیدن محیط ها مختلف
  • ارتقای سرعت و قدرت خود از طریق منابع کسب شده
  • عنوانی جذاب در سبک بازی های اکشن و مبارزه ای
  • صعود به مراحل بعدی در صورت پیروزی در نبردها
  • گیم پلی اعتیاد آور، هیجان انگیز و سرگرم کننده
  • برخورد با دشمنان گوناگون با ویژگی های خاص
  • استفاده از اسلحه های مختلف در طول
  • کسب منابع و ثروت های بسیار
  • کنترلرهای لمسی عالی

به طور کلی اگر از علاقه مندان به بازی های اکشن و مبارزه ای هستید که علی رغم داشتن گرافیک و صداگذاری هیجان انگیز دارای گیم پلی اعتیاد آوری باشد و می خواهید تجربه ای متفاوت داشته باشید، Sword of Justice: hack & slash را از دست ندهید. شما می توانید با دانلود نسخه معمولی + نسخه مود ( سکه بی نهایت ) از سرورهای وب سایت اندروید ایران ساعت ها بازی کنید و سرگرم شوید. در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی اندروید بگیرید. همین حالا تصمیم بگیرید و مردم را خطر اهریمن و دنیایی تاریک نجات دهید چون که چشم امید مردم به نگاه شماست، به نگاه قهرمان شجاع خود!

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Sword of Justice 1.14 بازی اکشن شمشیر عدالت اندروید + مود