دانلود Tiny Miners – Idle Clicker 1.9.3 بازی استراتژی معدنچیان کوچک اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Tiny Miners – Idle Clicker 1.9.3 بازی استراتژی معدنچیان کوچک اندروید + مود بسته هستند

دانلود Tiny Miners – Idle Clicker 1.9.3 بازی استراتژی معدنچیان کوچک اندروید + مود

Tiny Miners – Idle Clicker بازی ” معدنچیان کوچک ” عنوانی جدید، سرگرم کننده در سبک  کلیکی همراه با گرافیک سه بعدی کارتونی برای دستگاه‌ های هوشمند اندروید می باشد. در یک دنیای جادویی با دورف ها و اژدها به ماجراجویی بپردازید و شهر خود را بسازید و پول و تخم اژدها جمع آوری کنید و شهر خود را ارتقا دهید. در طی روز به معدن خود سری بزنید، برای آن تاسیسات جدید بسازید و حتی زمانی که در بازی نیستید کسب درآمد کنید، در واقع شما با هر بار لمس صفحه نمایشگر یک معدنچی کوچولو بوجود می آورید و هر چقدر بیشتر صفحه نمایشگر را لمس کنید معدنچیان بیشتری هم به وجود خواهند آمد و طلا و مواد معدنی ارزشمند بیشتری هم استخراج خواهد شد.

سه روش برای پولدار شدن در Tiny Miners وجود دارد، اول آن که هر چقدر می توانید صفحه نمایشگر را لمس کنید، به این صورت تعداد معدنچیانتان بیشتر خواهد بود، دوم این که برای تحقیقات علمی سرمایه گذاری کنید تا بتوانید قفل بناهای جدیدی را برای معدن تان باز کنید و روش سوم تجهیزات و تاسیسات معدنتان را ارتقا دهید تا بیشتر بتوانید از آن بهره برداری کنید. می توانید با دوستان تان رقابت کنید و ببینید چه کسی می تواند از همه پولدارتر شود.

ویژگی های بازی اندروید Tiny Miners – Idle Clicker :

  • کسب در آمد با لمس کردن صفحه نمایش و جمع آوری پول و تخم اژدها
  • ماجراجویی در یک جهان جادویی با دورف های حریص
  • دارای گرافیک فوق العاده عالی در سبک کارتونی
  • انواع تصاویر شگفت انگیز سه بعدی اختصاصی
  • سرمایه گذاری برای ارتقای بناهای مختلف تان
  • گماردن یک سگ نگهبان برای حفاظت از بزها
  • امکان نگهداری گله ای از بزها در اصطبل تان
  • وجود ماموریت چالش برانگیز و متنوع
  • ساخت شهر کوتوله خود و ارتقاء آن
  • به چالش کشاندن دوستان خود

بر خلاف تمامی بازی های حفاری و معدن بازی Tiny Miners با دارا بودن گرافیک فوق العاده در کنار انیمیشن های دوست داشتنی مطمئنا نظر شما دوستداران بازی های استراتژی را به خودش جلب خواهد نمود. اگر به بازی‌ های ماجراجویی علاقه دارید، هم‌ اکنون می‌ توانید جدیدترین نسخه معمولی به همراه نسخه مود Tiny Miners – Idle Clicker را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید و ساعت ها سرگرم شوید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Tiny Miners – Idle Clicker 1.9.3 بازی استراتژی معدنچیان کوچک اندروید + مود