دانلود Toy Defense Fantasy 2.0.1 بازی برج دفاعی اندروید + دیتا + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Toy Defense Fantasy 2.0.1 بازی برج دفاعی اندروید + دیتا + مود بسته هستند

دانلود Toy Defense Fantasy 2.0.1 بازی برج دفاعی اندروید + دیتا + مود

Toy Defense Fantasy یک برای دفاع از قلعه در محیطی خیالی و جلوگیری از حمله گوبلین ها و ترول ها در یک جهان فانتزی می باشد که در مارکت گوگل پلی برای پلتفرم اندروید عرضه شده است. از قلعه خود دفاع کنید و شجاعت خود را نشان دهید! زمان این بازی به دوران قرون وسطی بر می گردد که البته خالی از زیبایی های جادویی و فرا بشری نیست، در این نسخه همانند نسخه های قبلی این بازی کاربر می بایست با استفاده از برج ها و نیروهایی که در اختیار دارد در مقابل موج های حملات دشمن مقاومت کرده و مانع از ورود دشمن به شهر شده تا مردم شهر در امان بمانند.

غول ها و اژدها ها حمله کرده اند و نبرد جادویی سختی در انتظار شماست! وقت آن است که نیروهای خود را از جنگجوها، اِلف ها، جادوگران، شوالیه ها و شفا دهندگان گرد آورید و از قلعه تان دفاع کنید، در نقش یک فرمانده لایق رزمندگان خود را آموزش دهید و یک ارتش قدرتمند از کمانداران، جادوگران و درمانگران تشکیل دهید، از قدرت جادو برای نابودی نیروهای دشمن و دفاع از قلعه تان استفاده کنید و در نهایت دشمنان را نابود و سرزمین های خود را گسترش دهید! فقط تکیه به جادو کافی نیست، اگر می خواهید نیروهای دشمن را شکست دهید نباید از ارتقای مهارت های جنگجویان تان، ساختن برجک های دفاعی بیشتر و داشتن یک استراتژی مشخص برای دفاع از قلعه تان غافل شوید!

ویژگی های بازی اندروید Toy Defense Fantasy :

 • شکست بیش از نه واحد جنگی مختلف دشمن برگرفته از غول ها، دیوها، اجنه، اژدها و مزدوران
 • قابلیت ارتقا سربازان از دهقان تا شوالیه و آمادگی برای مبارزه با دشمنان
 • لزوم داشتن یک استراتژی مشخص برای دفاع در برابر نیروهای دشمن
 • استفاده از انواع و اقسام جادوها برای دفاع از قلعه تان
 • در یک فضای فانتزی قرون وسطی و کاملا خیالی
 • لذت بردن از 96 مرحله هیجان انگیز و متنوع
 • رقابت در مسابقات هفتگی با دوستان خود
 • افکت های صوتی و تصویری منحصر به فرد
 • امکان توسعه اسراتژی مناطق در اختیار
 • رویارویی با ژنرال شر در انتهای هر نبرد
 1. در صورتی که قصد دانلود نسخه مود بازی را دارید نیاز به دانلود فایل دیتا نیست

احساسی هیجان انگیز را در جنگ های قرون وسطی تجربه کنید و تا می توانید قلعه های دفاعی مستحکم و بیشتری بسازید! ارتش قدرتمند خود را تشکیل دهید و دشمن را نابود کنید! شما می توانید با دانلود نسخه معمولی + نسخه مود به همراه فایل دیتا Toy Defense Fantasy از سرورهای وب سایت اندروید ایران ساعت ها بازی کنید و سرگرم شوید. در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Toy Defense Fantasy 2.0.1 بازی برج دفاعی اندروید + دیتا + مود