دانلود Twilight Pro 7.4 نرم افزار حرفه ای مدیریت خواب اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Twilight Pro 7.4 نرم افزار حرفه ای مدیریت خواب اندروید بسته هستند

دانلود Twilight Pro 7.4 نرم افزار حرفه ای مدیریت خواب اندروید

Twilight Pro نرم افزار خواب مدیریت خواب سالم و راحت در شب برای سیستم عامل اندروید می باشد. آیا شما به تازگی دچار کم خوابی شده اید؟ یا تا دیر وقت از تلفن همراه خود استفاده می کنید؟ شاید باورتان نشود اما یک برنامه راه حل مشکل شما می باشد. محققان به تازگی به نتایجی دست یافته اند که نشان می دهد استفاده از موبایل های هوشمند و تبلت ها قبل از زمان خواب به دلیل انتشار نور آبی توسط این دستگاه ها باعث کم خوابی می شود. همچنین استفاده از تلفن های هوشمند باعث تاخیر افتادن یک ساعتی در زمان خواب می شود، در واقع این نور آبی به هورمون هایی از چشم که مسئول تنظیم زمان بیداری و خواب ما هستند آسیب وارد کرده و باعث به هم ریختن زمان خواب می شوند.

حذف مضرات نور آبی گوشی های هوشمند اندروید با Twilight

برنامه Twilight Pro قادر است تا در هنگام شب مقدار نور آبی گوشی را به طور اتوماتیک کاهش داده و با ترکیب آن با نور قرمز اثرات مضر آن را از بین ببرد. این برنامه همچنین قادر است تا با تنظیم ساعت مکانی که در آن حضور دارید به طور اتوماتیک در زمان های غروب خورشید و هنگام شب این کار را به طور اتوماتیک برای موبایل شما انجام دهد. این برنامه هر چند مقدار نور گوشی را کاهش می دهد ولی نه تنها بر خواندن شما تاثیر نمی گذارد بلکه لذت خواندن در شب را نیز افزایش می دهد. به گفته سازندگان این برنامه برای مدت 2.5 سال بر روی اسکرین های AMOLED تست شده است و هیچگونه صدمه ای اعم از سوختگی یا کاهش نور به آن وارد نکرده است.

ویژگی های نسخه PRO نرم افزار Twilight اندروید:

  • گزینه ای برای خاموش کردن کامل سرویس Twilight در طی زمان های غیر فعال
  • کاهش نور پس زمینه صفحه نمایش بسیار پایین تر از توانایی کنترل خود گوشی
  • تعریف زمان بندی خاص برای فعال شدن برنامه به صورت خودکار
  • مطالعه لذت بخش و بدون ضرر در تخت خواب هنگام شب ها
  • افزایش طول عمر صفحه نمایش AMOLED
  • دارای پروفایل های از پیش تنظیم شده
  • بیش از 2 پروفایل از پیش تعریف شده
  • زمان انتقال قابل تنظیم

شما می توانید هم اکنون جدیدترین نسخه حرفه ای Twilight Pro را به صورت رایگان از وب سایت اندروید ایران دریافت کرده تا از این به بعد در هنگام استفاده از گوشی هوشمند خود در هنگام شب آسیبی به سلامتی شما وارد نشود.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Twilight Pro 7.4 نرم افزار حرفه ای مدیریت خواب اندروید