Aiseesoft FoneTrans 9.1.32 Win/Mac انتقال اطلاعات بین دستگاه‌ های اپل و ویندوز

      دیدگاه‌ها برای Aiseesoft FoneTrans 9.1.32 Win/Mac انتقال اطلاعات بین دستگاه‌ های اپل و ویندوز بسته هستند

Aiseesoft FoneTrans

Aiseesoft FoneTrans

 نرم‌افزاریست که عمل انتقال فایل‌ های تصویری، صوتی، تصاویر و بسیاری از فایل‌های چندرسانه‌ای را از کامپیوتر به دستگاه های کمپانی اپل با سیستم عامل iOS (که برای مثال می‌توان به iPhone 6/6 Plus/5S، iPad mini 2 و iPod و … اشاره کرد) به خوبی انجام می‌دهد. FoneTrans همچنین می‌تواند فایل‌های صوتی و تصویری‌ای را که در دستگاه‌های اپل قابل پخش نیست، قبل از عمل انتقال آن‌ها، به فرمت سازگار تبدیل کند. علاوه بر این‌ها، Aiseesoft FoneTrans به کاربر اجازه می‌دهد تا فایل‌های موجود روی دستگاه اپل خود را به عنوان بکاپ در کامپیوتر یا iTunes خود ذخیره کند. از دیگر امکانات نرم‌فزار Aiseesoft FoneTrans که از سافت ۹۸ دانلود می‌کنید، آماده‌سازی بستر انتقال اطلاعات بین دو دستگاه اپل نیز می‌باشد.

بهترین نرم‌افزار انتقال اطلاعات iOS برای مدیریت فایل‌های iOS، نه فقط یک جایگزین به جای iTunes

  • انتقال موزیک‌ها، ویدیوها، تصاویر و سایر فایل‌ها از کامپیوتر به دستگاه اپل
  • قابلیت کپی فایل‌های چند رسانه‌ای، Playlistها، آلبوم‌ها، شماره‌ها و پیامک‌های موجود روی دستگاه اپل بر روی کامپیوتر یا بین سایر دستگاه‌های اپل
  • پشتیبان‌گیری از فایل‌های دستگاه‌های iOS روی iTunes
  • انتقال و پشتیبان‌گیری از فایل‌های بدون از دست رفتن اطلاعات
  • پشتیبانی از آخرین نسخه‌ی iOS, iTunes و دستگاه‌های iPhone, iPad, iPod

انتقال موزیک، تصاویر، ویدیوها و … به iPhone, iPad و iPod

بدترین چیز این است که اطلاعات موجود در Library نرم‌افزار iTunes شما، تمایل به از دست رفتن داشته باشند به ویژه هنگامی که از کامپیوتر دیگری استفاده می‌کنید یا به تازگی به کار با سیستم عامل iOS پرداخته‌اید. حال با این نرم‌افزار که از سافت ۹۸ دانلود می‌کنید می‌توانید به راحتی فیلم‌ها، موزیک‌ها، تصاویر و سایر فایل‌های چندرسانه‌ای خود را روی iPhone, iPad و iPod منتقل کنید. اگر در انتقال فایل‌های صوتی و تصویری خود از طریق iTunes روی دستگاه اپل خود به مشکل برخوردید یا فایل انتقال داده شده روی دستگاه شما پخش نشد نگران نباشید. این نرم‌افزار قابلیت تبدیل فایل‌ها به فرمت قابل پخش در دستگاهتان، قبل از عمل انتقال را داراست.

کپی فایل‌های iPhone/ iPad/iPod روی PC/iTunes

تصاویر زیادی جهت مدیریت روی آیفونتان باقی مانده است؟ آیا موزیک و ویدیوهای بسیاری روی دستگاهتان است که سرعت آن را کاهش داده است؟ FoneTrans شما را قادر می‌سازد تا فایل‌های چندرسانه‌ای و لیست‌های پخش (Playlist) خود را به عنوان بکاپ، به Library نرم‌افزار iTunes یا کامپیوتر خود منتقل کنید. همچنین از آلبوم تصاویرتان نیز می‌توانید روی سیستم خود پشتیبان تهیه کنید. FoneTrans می‌تواند به راحتی روی عکس‌های موجود در آیفونتان از طریق ساخت آلبوم عکس جدید و روی موزیک‌های موجود در دستگاه از طریق اضافه کردن آن‌ها به Playlistهای دیگر، مدیریت کند.

مدیریت و تهیه‌ی خروجی از شماره‌ها و پیامک‌های موجود روی iPhone

اگر نیاز به پرینت پیامک‌های آیفون خود دارید، FoneTrans می‌تواند به شما در این مورد کمک کند. این نرم‌افزار قادر است پیام‌های اضافی را حذف و قبل از انتقال از آیفون به PC، پیامک‌های تکراری را حذف نماید. فایل‌های خروجی می‌توانند به سه فرمت Excel، Text File و HTML ذخیره شوند. انتقال مخاطبین ذخیره شده روی دستگاه آیفونتان به PC، بهترین انتخاب جهت جلوگیری از از دست رفتن آن‌هاست. شما می‌توانید از مخاطبین iOS خود به فرمت‌های csv و vcf خروجی بگیرید تا در آینده بتوانید استفاده‌ی بیشتری از آن‌ها داشته باشید.

انتقال فایل‌های iOS به یک دستگاه دیگر iOS

FoneTrans به شما اجازه می‌دهد تا فایل‌های خود را به سرعت از دستگاه iOSی به دستگاه iOS دیگری منتقل کنید. بنابراین اگر آیفون خود را تعویض نموده‌اید، از این نرم‌افزار جهت انتقال و Sync اطلاعات خود روی دستگاه جدید استفاده کنید. اگر می‌خواهید فایل‌های خود را از iPhone, iPad و iPod با دوستانی که آن ها نیز دستگاه iOS دارند به اشتراک بگذارید، می‌توانید با یک کلیک در این نرم‌افزار، این کار را انجام دهید. فایل‌هایی که می‌توانید بین دستگاه‌های مختلف به اشتراک بگذارید شامل ویدیو‌ها، موزیک‌ها، تصاویر، کتاب‌های الکترونیکی، مخاطبین، لیست پخش‌ها و آلبوم‌هاست.

قابلیت‌های دیگر:

  • ویرایش خصوصیات Name, Artist, Album, Genre و Artwork فایل‌های چندرسانه‌ای
  • هنگام عملیات انتقال یا پشتیبان‌گیری از مخاطبین، “عملکرد حذف تکرار” این نرم‌افزار می‌تواند به طور خوکار، مخاطبین تکراری را حذف کند
  • انتقال هوشمندانه‌ی فایل‌ها به iTunes به نحوی که فایل‌ها، تکراری منتقل نمی‌شوند و بنابراین صرفه‌جویی بسیاری در وقت شما انجام خواهد گرفت