دانلود Abs workout PRO 9.11 برنامه شش تکه کردن عضلات شکم اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Abs workout PRO 9.11 برنامه شش تکه کردن عضلات شکم اندروید بسته هستند

دانلود Abs workout PRO 9.11 برنامه شش تکه کردن عضلات شکم اندروید

Abs workout PRO عنوان برنامه ای برای تمرین عضلات شکم و شش تکه کردن آن می باشد که برای سیستم عامل منتشر شده است. یکی از مشکلات بزرگ ورزش کارها به خصوص کسانی که در رشته پرورش اندام فعالیت می کنند، ضعیف بودن عضلات شکم است. ضعیف بودن این عضلات علاوه بر این که از جذابیت و زیبایی اندام شما می کاهد باعث ایجاد مشکلاتی نظیر گودی کمر می شود. این برنامه حرفه ای به کمک تمرین های پیچیده و گسترده خود تمامی نقاط عضلات شکم را تحت تاثیر خود قرار داده و باعث می شود تنها در چند هفته یک شکم عضلانی و شش تکه داشته باشید.

Abs workout بهترین برنامه ورزشی و تناسب اندروید

برای تمرین دادن این قسمت از عضلات دیگر نیاز به دانش های خاصی نداشته و تنها کافیست برنامه های تمرینی اپلیکیشن Caynax A6W PRO را دنبال کنید. تمامی تمرینات در 46 روز انجام می شوند و پس از آن به نتیجه مطلوب خود دست پیدا خواهید کرد. هر حرکت به همراه توضیحات آموزش کامل آن می باشد تا بتوانید حرکات را بدون هیچ گونه عیب و نقصی و با دقت هرچه بیشتر انجام دهید؛ زمان تمرینات شما توسط برنامه محاسبه شده و در پایان اطلاعات دقیقی در مورد تمرینات و میزان کالری سوخته شده در اختیار شما قرار داده می شود. برنامه Abs workout PRO هر روز در زمان مشخصی به شما هشدار می دهد تا تمرینات خود را فراموش نکرده و آن ها را به صورت مرتب انجام دهید.

ویژگی های برنامه Abs workout PRO اندروید :

  • دارای انواع حرکات گوناگون برای تحت تاثیر قرار دادن قسمت های مختلف شکم
  • نمایش تمامی حرکات همراه با توضیحاتی بسیار کامل
  • دستیابی به نتایجی خیره کننده تنها در 42 روز تمرین
  • نمودار میزان پیشرفت شما در انجام حرکات
  • علامت گذاری حرکات مورد علاقه خود
  • تاریخچه روزهای تمرین شده

اگر به دنبال یک شکم عضلانی هستید، برنامه پرطرفدار ساخت شکم شش تیکه Abs workout PRO را از دست نداده و هم اکنون نسخه حرفه ای و پریمیوم آن را می توانید از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Abs workout PRO 9.11 برنامه شش تکه کردن عضلات شکم اندروید