دانلود AdVenture Capitalist 5.4.1 بازی شبیه ساز سرمایه دار ماجراجو اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود AdVenture Capitalist 5.4.1 بازی شبیه ساز سرمایه دار ماجراجو اندروید + مود بسته هستند

دانلود AdVenture Capitalist 5.4.1 بازی شبیه ساز سرمایه دار ماجراجو اندروید + مود

AdVenture Capitalistسرمایه دار ماجراجو عنوانی پرطرفدار و ماجراجوجی در سبک یکی از تازه‌ ترین آثار اندروید و آیفون محسوب می‌ شود که محوریت موضوعات مربوط به دنیای اقتصاد و بیزنس را دنبال می‌ کند. سرمایه گذار جوان، به ماجراهای آقای سرمایه دار خوش آمدید. آیا همیشه رویای کسب و کار در خواب را می دیده اید؟ توسط هوش و ذکاوت ذاتی خود، مغازه، فروشگاه‌ ها و حتی شرکت‌ های انحصاری تشکیل دهید و کارتان را به یک امپراطوری در سراسر دنیا تبدیل کنید و غول تجارت شوید.

در ابتدای بازی با اندک پولی که در اختیار دارید باید به عنوان لیموناد‌فروش به درآمدزایی بپردازید، سپس با ایجاد شعبات دیگر و همچنین افزایش میزان فروش و سود حاصل خود به یک تریلیونر و فراتر از آن تبدیل شوید و در دیگر شغل‌ ها از جمله روزنامه‌ فروشی، کارواش، پیتزا فروشی، سینما، بانک و در آخر در شرکت‌ های نفتی سرمایه گذاری کنید و با جذب مشتری پولدار شوید. از ویژگی های جالب AdCap می‌ توان به فرشتگان سرمایه‌گذار اشاره کرد، یعنی جدا از مدیرانی که زیر دست شما کار می‌ کنند، با متقاعد کردن فرشتگان روند و درآمد خود را تسریع ببخشید، همچنین سیستم هدایت و کنترل بازی هم به صورت کلیکی (Tap) انجام می‌شود؛ بدین گونه که کل مراحل و ماموریت‌ های بازی را فقط با یک ضربه ساده می توان به اتمام رساند. گرافیک چشم نواز، سیستم هدایت و کنترل کلیکی ، صحنه‌ های بصری، جلوه‌ های هنری خوش رنگ و لعاب و متنوع روی اسمارت فون ها؛ واقعا دلیلی برای تجربه نکردن AdVenture Capitalist باقی می ماند؟

ویژگی های بازی اندروید AdVenture Capitalist :

  • کنترلرهای لمسی عالی برای کنترل و هدایت کاراکترهای بازی
  • صحنه‌ های بصری و جلوه‌های هنری خوش رنگ و لعاب
  • دارا بودن مراحل سرگرم ‌کننده و گیم‌ پلی منحصر به فرد
  • استخدام کارکنان و جذب سرمایه گذاران مشتاق
  • دارا بودن گرافیک گرافیک دو بعدی و ساده
  • سرمایه گذاری در بورس های مختلف
  • سیستم هدایت و کنترل بازی کلیکی
  • ایجاد یک شرکت چند ملیتی
  • خریداری و یا ارتقا وسایل

اگر شما هم فکر می‌ کنید که‌ از استعداد کارآفرینی و همچنین هوش مدیریتی خوبی برخوردارید، هم اکنون می توانید جدیدترین و آخرین نسخه اصلی به همراه نسخه مود – طلا، تیکت و دلار بی نهایت بازی اعتیادآور AdVenture Capitalist را به طور رایگان از وب سایت اندروید ایران دریافت نموده و آن را در لیست بازی‌ های محبوب خود قرار دهید؛ همچنین شما قادرید قبل از دانلود ابتدا مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، اسکرین شات ها و تریلری از گیم پلی بازی را مشاهده کرده و در نهایت بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود AdVenture Capitalist 5.4.1 بازی شبیه ساز سرمایه دار ماجراجو اندروید + مود