دانلود AmpMe 6.3.1 تبدیل چند گوشی به یک بلندگوی مشترک در اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود AmpMe 6.3.1 تبدیل چند گوشی به یک بلندگوی مشترک در اندروید بسته هستند

دانلود AmpMe 6.3.1 تبدیل چند گوشی به یک بلندگوی مشترک در اندروید

AmpMe – Play Music Louder on YouTube, Spotify & SoundCloud موزیک پلیری با قابلیت اتصال چند موبایل برای ایجاد یک بلندگوی واحد می باشد که در دسته بندی Music & Audio به صورت رایگان برای کاربران استفاده کننده از سیستم عامل اندروید در سراسر دنیا عرضه شده است. برای پخش موزیک در محیط با صدای بلند، استفاده از اسپیکرهای بلوتوث یکی از گزینه های شماست. اگر از قدرت و کیفیت صدای اسپیکر خود راضی نبودید، می توانید نمونه بزرگتری از آن بخرید یا اینکه چندین اسپیکر کوچک را به یکدیگر متصل کنید. در هر صورت تمامی این کارها برایتان هزینه در پی دارند.

موزیک پلیری با قابلیت اتصال چند موبایل برای ایجاد یک بلندگوی مشترک!

AmpMe با مکانیزمی مشابه اتصال چند اسپیکر به هم، بالاترین کیفیت پخش _blank استفاده نمی کند، بلکه آن ها را از طریق پخش یک بوق منحصر به فرد به یکدیگر متصل می سازد. این بوق برای دستگاه میزبان در حکم اثر انگشتی است که دستگاه گیرنده از طریق ضبط با میکروفون آن را دریافت کرده و سپس اسپیکر خود و دستگاه میزبان را با یکدیگر همگام می کند.

تبدیل چند گوشی به یک بلندگوی مشترک با AmpMe

وقتی که در یک جمع حضور دارید، برای اتصال اسپیکرها باید همه افراد اپلیکیشن را در موبایل خود نصب کنند. افراد تازه وارد برای پیوستن به زنجیره می بایست پیش از دریافت کد صوتی مخصوص، رمز عبور را از دستگاه میزبان دریافت نمایند. دستگاه میزبان در هر لحظه ای که بخواهد، می تواند با یک اشاره این زنجیره را قطع کند. همچنین گیرنده ها هم در حین پخش همگام از امکان توقف، مکالمه تلفنی و بازگشت مجدد به زنجیره برخوردار هستند. البته AmpMe در حال حاضر برای کار به SoundCloud وابسته است. بنابر گفته توسعه دهنده، دلیل انتخاب این برنامه رایگان بودن و دسترسی آسان آن برای مردم بوده است.

قابلیت های نرم افزار AmpMe – Social Music Party اندروید:

  • پخش صدا با کیفیت بسیار بالا در صورت بالا بودن کیفیت اسپیکر گوشی ها
  • بدون نیاز به بلوتوث و وای فای برای اتصال به دیگر گوشی ها
  • دارای میکروفن داخلی جهت اتصال با گوشی های دیگر
  • دارای محیطی بسیار جذاب و شکیل

جدیدترین نسخه اپلیکیشن فوق العاده جالب AmpMe – Social Music Party را می توانید از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود AmpMe 6.3.1 تبدیل چند گوشی به یک بلندگوی مشترک در اندروید