دانلود Angry Birds 2 2.16.1 بازی پرندگان خشمگین 2 اندروید + دیتا + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Angry Birds 2 2.16.1 بازی پرندگان خشمگین 2 اندروید + دیتا + مود بسته هستند

دانلود Angry Birds 2 2.16.1 بازی پرندگان خشمگین 2 اندروید + دیتا + مود

Angry Birds 2انگری بردز عنوان نسل دوم از بازی پرطرفدار و بسیار زیبای پرندگان عصبانی می باشد. مطمئنا بازی پرندگان عصبانی برای هیچ کاربر اندرویدی ناشناخته نیست و شاید یکی از انتخاب های اعتیاد آور برای شما باشد. بازی Angry Birds 2 دقیقاً مشابه سبک اصلی بازی های پرندگان خشمگین می باشد و در همان منطقه Piggy Island یا جزیره خوک ها می باشد، اما این بار جزئیات مکان ها و نقشه های بازی بسیار کامل تر و جذاب تر طراحی شده، همچنین در این نسخه شما با کمک یک Slingshot یا همان تیر و کمان های Y شکل بازی را در مراحل شب و روز پیش می برید. وظیفه شما در نسخه دوم انگری بردز همانند ورژن پیشین محافظت از تخم پرندگان در برابر سه فرمانده خوک ها یعنی Foreman Pig, Chef Pig, King Pig و ارتش شان است.

در بازی Angry Birds 2 با گیم پلی جدید، چالش های جدید، پرندگان جدید و از همه مهمتر محیط هایی واقعا زیبا و با گرافیک خیره کننده HD روبرو هستیم. شما می بایست با پرتاب پرندگان به سمت موانع اقدام به خراب کردن آن ها نمایید و سطوح را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید و ساعت ها خود را سرگرم سازید. پرندگان خشمگین 2 بهتر از نسخه اصلی خود است و تعدادی سطوح چالش برانگیز به همراه گرافیک قوی و بهبود یافته تر از نسخه اصلی را به ارمغان می آورد. سطوح چند مرحله ای و حتی کار فرمایان خوک ها در این بازی مانند شما حرکت می کنند و یک جنگ تمام عیار در پیش روی شماست.

دانلود Angry Birds 2 بازی پرندگان خشمگین 2 برای اندروید

در Angry Birds 2 همان شخصیت های محبوب و همیشگی یعنی شخصیت های Terence, Bomb, Matilda, The Blues, Chuck, Red دیده می شوند. اگر چه در نسخه پیشین شاهد معرفی چندین شخصیت جدید بودیم، اما به نظر می رسد بازی Angry Birds 2 قصد دارد تا کاملاً به ایده های گذشته بازگردد و سنت شکنی نکند. در این بازی هیچ کدام از شخصیت های اصلی حذف نشده اند، اما این بار یک شخصیت جدید و انقلابی به این بازی اضافه شده است. یک شاهین پر سرعت و خاکستری رنگ با نام Silver

ویژگی های بازی پرندگان خشمگین Angry Birds 2 اندروید :

  • دارای بخش آنلاین و توانایی شرکت در تورنومنت ها و لیگ های مختلف با کاربران سراسر جهان
  • گیم پلی روان و سرگرم کننده در سبک معروف Slingshot سری بازی های Angry Birds
  • توانایی استفاده از پرندگان مختلف در مراحل مختلف این بار به صورت دلخواه
  • شامل صدها مرحله مختلف برای آزاد کردن پرندگان دوست داشتنی بازی
  • در انواع مکان های مختلف و محیط های متنوع و جزیره های مختلف
  • حضور شخصیت های معروف نسخه های قبلی + شخصیت های جدید
  • انواع طلسم ها و قدرت های مختلف برای استفاده توسط بازیکنان
  • گرافیک خیره کننده اچ دی؛ بهبود بسیار زیاد نسبت به نسل اول
  • قابلیت ارتقاء شخصیت ها و حفظ کردن سبک سنتی بازی

برای اولین اجرای بازی می بایست اتصال دستگاه با اینترنت برقرار باشد.

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مگامود به همراه فایل دیتا بازی Angry Birds 2 را از اندروید ایران دانلود کنید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی انگری بردز 2 بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Angry Birds 2 2.16.1 بازی پرندگان خشمگین 2 اندروید + دیتا + مود