دانلود Angry Phill 1.0.1 بازی آرکید متفاوت تعمیرکار عصبی اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Angry Phill 1.0.1 بازی آرکید متفاوت تعمیرکار عصبی اندروید بسته هستند

دانلود Angry Phill 1.0.1 بازی آرکید متفاوت تعمیرکار عصبی اندروید

Angry Phill بازی “ تعمیرکار عصبی ” اثری جدید، سرگرم کننده و فوق العاده زیبا در سبک – آرکید برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است و یکی از بهترین پلتفرمر های دو بعدی سال 2017 میلادی به شمار می رود و با در اختیار داشتن یک گیم‌ پلی مهیج و البته شخصیتی دوست‌ داشتنی، می‌ تواند تا مدت‌ ها برایتان سرگرم کننده باشد. این بازی با یک میان‌ پرده کوتاه که به شکل تصاویر ثابت پی در پی روایت می‌ شود آغاز می‌ گردد، فیل نام شخصیت اصلی ماجرا بوده که به عنوان تعمیرکار، فعال بخش تاسیسات و تا حدودی لوله‌ کش، در کارخانه‌ ای گمنام مشغول به کار است.

بهترین پلتفرمر دو بعدی سال 2017

در یکی از روزها هنگام زمان ناهار، به سراغ همبرگر مخصوص خود می‌ رود اما ناگهان کلاغی آن را برمی‌ دارد و با این عمل درجه خشم Phill را چند برابر می‌ کند. داستان جزئی و بامزه Angry Phill در همین چند ثانیه خلاصه می‌ شود و با شروع مراحل ادامه پیدا می‌ کند. هسته محوری بازی درست همانند اسمش بوده و بر خشم فیل استوار است، در محیط‌ های دو بعدی به منظور یافتن کلاغ مذکور و پس گرفتن همبرگر، موانع پیش رو را نابود کنید.

مراحل حالتی رکوردزنی دارند و هر اندازه در محیط باقی بمانید یا سکه‌ های بیشتری جمع‌ آوری کنید، امتیازات بهتری را کسب خواهید کرد. فیل باید با پرش‌ های متداول و کوبیدن مشت به زمین، موجب لرزش‌ های ثانیه‌ ای محیط شود تا موانع، جعبه‌ های مختلف و سایر سدهای پیش رو را از بین ببرد. در استفاده از این حرکت که اصلی‌ ترین مکانیزم گیم‌ پلی برای پیشبرد مراحل محسوب می‌ شود، باید دقت و سرعت عمل بالایی داشته باشید، زیرا کاراکتر اصلی بازی با برخورد تنها یک ضربه به جعبه‌ های گوناگون، دچار سرگیجه شده و نهایتا می‌ بایست مجددا مرحله را آغاز کنید.

ویژگی های بازی اندروید Angry Phill :

  • خرید انواع مختلفی از لباس‌ ها با کسب سکه‌ های بیشتر
  • کنترلرهای لمسی عالی برای کنترل و هدایت کاراکتر
  • عکس‌ العمل جالب پرندگان نسبت به لرزش‌ های محیط
  • طراحی واقعی، منحصر به فرد و بدون کم و کاست
  • وجود انیمیشن‌ های مختلف فیل هنگام پریدن
  • تنوع محیط همراه با ایجاد چالش‌ هایی جدید
  • گرافیک هنری شگفت انگیز درون محیط بازی
  • بهترین پلتفرمر دو بعدی سال 2017
  1. نسخه مود برای بازی Angry Phill موجود نیست، به محض ریلیز به باکس دانلود اضافه خواهد شد.

اگر از علاقه مندان به بازی های ارکید و پلتفرمر دو بعدی هستید به هیچ وجه Looney Tunes را از دست ندهید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Angry Phill 1.0.1 بازی آرکید متفاوت تعمیرکار عصبی اندروید