دانلود Assassin’s Creed: Rebellion 1.2.0 بازی اساسین کرید شورش اندروید + دیتا +مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Assassin’s Creed: Rebellion 1.2.0 بازی اساسین کرید شورش اندروید + دیتا +مود بسته هستند

دانلود Assassin’s Creed: Rebellion 1.2.0 بازی اساسین کرید شورش اندروید + دیتا +مود

Assassin’s Creed: Rebellion بازی ” اساسین کرید: شورش ” جدیدترین بازی و اثر اساسین کرید در سبک ، نقش افرینی ، استراتژی مدیریتی برای دستگاه‌ های هوشمند اندروید و آیفون می باشد که در آن شما مدیریت اساسین ها را در اسپانیای قرن پانزدهم و شانزدهم بر عهده می گیرید. شخصیت محوری قصه Aguilar De Nerha بوده که به عنوان قهرمان فیلم AC شناخته می‌شود، دسته تمپلارها با نیرنگ‌ های متعدد و لشگرکشی، قدرتمندتر شده‌ اند اما آگیلار قصد دارد تا به نوعی مانع گستردگی این افراد شود. فرمانده تمپلارها با توجه به تعداد اندک اساسین‌ ها، به نیروهای خود فرمان حمله و تسخیر مقر آن‌ ها را می‌ دهد ولی آگیلار پس از شنیدن این صحبت‌ ها، به دنبال تقویت پیمان برادری و افزایش تعداد افراد جنگجو می‌ رود تا بتواند مقابل دشمنان ایستادگی کند.

پس از اتمام مراحل ابتدایی، وارد جریان اصلی خواهید شد و می‌ بایست با ورود به راهروهای قلعه، دشمنان را نابود کنید، گیم‌ پلی اساسین کرید ریبلین در اصل حالتی مدیریتی دارد که به بازیکن اختیار حرکت در محیط‌ های مختلف یا انجام انواع ماموریت‌ ها به صورت مستقیم را نمی‌ دهد. در هر مرحله باید با افراد تیم دلخواه خود وارد اتاقک‌ های متعددی شوید که دشمنان در آن‌ ها حضور دارند. سیستم مبارزات نوعی حالت کلاسیک دارد که یادآور Final Fantasy های قدیمی است. پیش از انجام اعمال مختلف می‌توانید دست به انتخاب بزنید و با توجه به شرایط موجود توانایی‌ های کاراکتر یا سلیقه شخصی یکی از حالت‌ ها را انتخاب کنید.

اصلی ترین بخش بازی مربوط به کمپ‌ هایی است که آگیلار قصد توسعه‌ شان را دارد، باید با ساخت اتاقک‌ هایی ویژه همراه کاربردهای گوناگون، به تحکیم برادری و همچنین پرورش انواع جنگجویان قسم‌ خورده مشغول شوید. مجموعا 43 شخصیت در بازی وجود داشته که با کسر آگیلار به عنوان قهرمان اصلی، دیگر افراد قابل خریداری هستند. افرادی مانند تارک النصر ،اتزیو، لوئیس چیکو، ماریا و بسیاری دیگر از شخصیت‌ های گمنام یا نامی مجموعه می‌ توانند به عنوان هم‌ تیمی در کمپ گسترده‌ تان مهارت‌ های مختلفی را کسب نمایند. Assassin’s Creed: Rebellion در زمینه دشواری مراحل و طراحی چالش، روند نسبتا خوبی دارد؛ هر کدام از یاران آگیلار می‌ توانند در ماموریت‌ ها کشته شوند و اتمام آن مرحله را به امری دشوار تبدیل کنند، اما در بخش‌ های دیگر مجددا قابل استفاده خواهند بود، با افزایش سطح مهارات اساسین‌ ها دشمنان نیز قوی‌ تر می‌ شوند و با کلاس‌ های مبارزه کاربردی‌ تری به نبرد می‌ پردازند.

ویژگی های بازی اندروید Assassin’s Creed: Rebellion :

 • تشکیل تیم خود با 40+ کاراکتر از جمله Ezio، Shao Jun، Aguilar و بسیاری از شخصیت های جدید دیگر
 • ملحق شدن به Ezio، Aguilar، Shao Jun و دیگر آدم کش های افسانه ای در ماجراهای جدید
 • توسعه استراتژی و استفاده از مهارت های منحصر به فرد خود برای نفوذ به قلعه Templar
 • ارسال تیم Assassins خود به ماموریت های پنهانی در سراسر اسپانیا
 • انتخاب ترکیب های عالی قهرمانان برای رسیدن به اهداف بزرگ
 • اولین بازی نقش آفرینی استراتژی دنیای Assassin’s Creed
 • کسب بالاترین رتبه برای تقویت نیروهای Brotherhood
 • مبارزه با شیوه اختصاصی خود و انتخاب عاقلانه
 • افزایش قدرت و مهارت های Assassins خود
 • گیم پلی کاملا جدید و کنترل عالی قهرمانان
 • کشف افسانه های Assassins Order
 • توسعه قلعه خود و افزایش قدرت

بازی کشیش قاتل شورش با خلاقیت‌ های بسیار در زمینه گیم‌ پلی و همچنین استفاده از برخی شخصیت‌ های دوست‌ داشتنی آثار پیشین، می‌ تواند تا مدت‌ ها سرگرم تان کند. همین حالا می‌ توانید جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود به همراه فایل دیتا Assassin’s Creed: Rebellion را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید. در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

نکات مورد توجه در رابطه با اجرای صحیح بازی :

 1. بازی آنلاین بوده و اتصال اینترنت پایدار به صورت دائمی الزامیست.
 2. برای بازی نیاز به اینترنت نسل چهار و یا وای فای می باشد.
 3. در صورت عدم موفقیت بازی در اتصال به اینترنت از Filter شکن استفاده نمایید.
 4. برای اجرای ساده و روان بازی نیازمند 2 گیگابایت رم می باشید.
 5. حداقل اندروید مورد نیاز بازی اندروید 4.3 می باشد.
 6. حجم فایل دیتا پس از استخراج از حالت فشرده 433 مگابایت می باشد.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Assassin’s Creed: Rebellion 1.2.0 بازی اساسین کرید شورش اندروید + دیتا +مود