دانلود Beauty and the Beast 1.7.4.1290 بازی پازل دیو و دلبر اندروید + دیتا + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Beauty and the Beast 1.7.4.1290 بازی پازل دیو و دلبر اندروید + دیتا + مود بسته هستند

دانلود Beauty and the Beast 1.7.4.1290 بازی پازل دیو و دلبر اندروید + دیتا + مود

Beauty and the Beast یک از استودیوی بازیسازی مطرح Disney می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است که تصمیم گرفتیم برای اولین بار در میان سایت های فارسی زبان در گت اندروید خدمت شما عزیزان معرفی نماییم. شما باید به دختر زیبای داستان بپیوندید و اشکال مشابه را در کنار هم قرار دهید و آنها را حف کنید. به کاوش در قلعه بپردازید و با شخصیت های جذابی ملاقات کنید. پس شما باید با کنار هم قرار دادن سه یا بیشتر از شکل های مشابه آنها را با هم مطابقت داده و بدین ترتیب امتیاز کسب کنید و مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید.

قدم در قصر دیو بگذارید، با ساکنان عجیب و غریب ولی بامزه قلعه همراه شوید، پازل های مختلف را حل کنید و حتی قلعه دیو را تزئین کنید و یکی از قشنگ تری نبازیهای پازل را تجربه کنید! این قصه ای به درازای خود زمان است! Beauty and the Beast دارای قوانینی شبیه به بازی های پازلی دیگر در سبک تطبیق ساز است که در آن مثل همیشه باید سه یا تعداد بیشتری مهره همشکل را کنار هم قرار دهید و بدین ترتیب آن ها را از بین برده و امتیاز بیاورید و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید!

ویژگی های بازی Beauty and the Beast اندروید :

  • کاوش در قلعه وحش و کشف اتاق دلربا مثل را پله، اتاق دختر زیبا و اتاق ناهارخوری
  • تزئین قلعه با بیش از 150 اقلام تزئینی مانند صندلی، تابلوهای نقاشی، شمعدان
  • مطابقت دادن سه یا بیشتر از شکل های مشابه
  • دارای فضاهای متنوع از قصر و گرافیک بی نظیر
  • عنوانی جذاب در سبک های Match 3
  • کشف بوسترها و قدرت یو پی اس قدرتمند
  • آشنایی با شخصیت های جذاب مثل لومیر
  • گرافیک عالی و صد اگذاری مهیج

همین حالا می توانید جدیدترین نسخه نسخه معمولی + نسخه مود ( پول بی نهایت )  Beauty and the Beast را از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید، در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی دیو و دلبر بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Beauty and the Beast 1.7.4.1290 بازی پازل دیو و دلبر اندروید + دیتا + مود