دانلود Bobble Keyboard – GIF Stickers 5.3.6.00 برنامه ساخت استیکر اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Bobble Keyboard – GIF Stickers 5.3.6.00 برنامه ساخت استیکر اندروید + مود بسته هستند

دانلود Bobble Keyboard – GIF Stickers 5.3.6.00 برنامه ساخت استیکر اندروید + مود

Bobble Keyboard – GIF Stickers اپلیکیشنی فوق‌ العاده جالب و جذاب برای اسمارتفون های اندروید و آیفون می باشد که به شکل قابل تحسینی تصاویر شما را به صورتک‌ های کارتونی تبدیل می‌کند و امکان ساخت استیکر و کمیک‌ های متنوعی را برای شما محیا می‌کند. محصولی همچون _blank صرفا به خاطر ایده خلاقانه جدید و سرگرم کننده اش، در بازه ای کوتاه از زمان به محبوبیتی در سطح بین المللی رسیدند و تاکنون استقبال از آن به قدری خوب بوده که هنوز هم تب و تاب کاربران برای ساخت و اشتراک گذاری ویدئو و تهیه عکس سلفی همراه با ماسک های جذاب با آن ها فروکش نکرده است.

استیکرهای فوق العاده جذاب و حرفه ای از عکس های خود بسازید!

این برنامه با برنامه های مشابه برای ساخت استیکر که تا به حال دیده اید بسیار متفاوت است که با فاصله‌ بسیاری از اپلیکیشن‌ های ذکر شده در سطح بالاتری قرار دارد. دقت این اپلیکیشن در تبدیل تصاویر به قدری بالا و طبیعی است که حتما در استفاده‌ اول از آن و مشاهده‌ صورت کارتونی خود روی بدن‌ های آماده‌ این ابزار شگفت زده خواهید شد. معمولا هر اپلیکیشن خوب حداقل در یک جا دارای نقاط منفی نیز هست که باعث می‌شود با وجود تمام ویژگی‌ های مثبتش، به یک اپلیکیشن ماندگار تبدیل نشود.

ساخت استیکر از عکس های شما با Bobble Sticker

اما Bobble با امکاناتی که در اختیار شما قرار داده است، انصافا جای هیچ ایرادی نگذاشته و یک اپلیکیشن تمام عیار را به وجود آورده است. نحوه کار با اپلیکیشن Bobble نیز بسیار ساده بوده و تنها کافیست تا عکس مورد نظر خود را که حتما باید به صورت تمام رخ باشد، وارد اپلیکیشن کنید و بعد از مشخص کردن چشم ها با لمس روی Next به مرحله‌ تبدیل خودکار وارد شوید.

قابلیت های نرم افزار Bobble Keyboard – GIF Stickers اندروید:

  • انتخاب از میان کتابخانه ای عظیم از تم ها، کاراکترها، لباس ها و….
  • ساخت استیکر از تصاویر شخصی و ارسال کردن آن ها در پیام ها
  • به اشتراک گذاری استیکرهای ساخته شده به صورت مستقیم
  • سورپرایز کردن افراد با استفاده از ساخت استیکرهای جذاب
  • تبدیل تصاویر سلفی به استیکرهای کارتونی زیبا

ویژگی های نسخه مود شده:

  1. حذف شدن برخی از واترمارک های استیکرها
  2. آپدیت درون برنامه ای نسخه مود شده
  3. قابلیت لاگین در فیس بوک
  4. حذف شدن واترمارک ها
  5. کمتر شدن حجم برنامه

اگر به دنبال یک نرم افزار ساخت استیکرهای کارتونی از عکس های خود هستید اندروید ایران به شما جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود شده نرم افزار فوق العاده Bobble Keyboard – GIF Stickers را پیشنهاد می دهد.

استفاده از این اپلیکیشن به صورت آفلاین امکان پذیر خواهد بود اما در صورت اتصال به اینترنت، تعداد بیشتری استیکر و داستان کمیکی در اختیار خواهید داشت.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Bobble Keyboard – GIF Stickers 5.3.6.00 برنامه ساخت استیکر اندروید + مود