دانلود Boom Beach 32.87 بوم بیچ بازی استراتژیک ساحل بوم اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Boom Beach 32.87 بوم بیچ بازی استراتژیک ساحل بوم اندروید بسته هستند

دانلود Boom Beach 32.87 بوم بیچ بازی استراتژیک ساحل بوم اندروید

Boom Beachبوم بیچ عنوان یکی از بهترین بازی اندرویدی در سبک استراتژیک می باشد که از سوی کمپانی نام آشنای سوپرسل برای گیمرهای اندرویدی به صورت رایگان طراحی و عرضه شده است. Supercell تقریبا در بازی ساحل بوم نیز سنت های خود را حفظ کرده و شما در هنگام بازی کردن به یاد دیگر محصولات این کمپانی همچون _blank خواهید افتاد. این بازی با شباهات بسیاری که به Clash of Clans دارد، تفاوت هایی نیز دارد. به عنوان مثال در Boom Beach جنگی با مناطق، سلاح ها و کاراکترهای مدرن تر را پیش رو دارید، همچنین متخصصان این توسعه دهنده بر روی صحنه های اکشن و مهیج این بازی فعالیت و پژوهش های بسیای کرده اند تا شما را به همراه دیگر کاربران این بازی آنلاین به چالشی نفس گیر دعوت کنند.

در بوم بیچ تنها شما نیستید که طمع قدرت و قلمرو را دارید بلکه دیگر میلیون ها گیمر در این بازی هستند که به صورت آنلاین در تعقیب و در پی حمله به شما هستند اما یکی از ویژگی های کارآمد این بازی این است که شما می توانید از فاز تدافعی در بیایید و با تشکیل اتحاد با دیگر رهبران نظامی از یکدیگر حفاظت و کابوسی شوید برای دشمنان!

روند داستانی Boom Beach به این صورت است که شما در مراحل آغازین بازی رهبری قوای نظامی کوچک و ضعیفی را عهده دارید که باید با قناعت به همین تعداد اندک سربازان و تجهیزات نظامی مدرن به جزیره ای هجوم بیاورید و ناجی بومیان جزیره که به اسارت و بردگی گرفته شده اند باشید اما این پایان راه نیست؛ بلکه شما باید با فتح کردن مراحل و استفاده از منابع ارتش خود را وسعت ببخشید و دشمن را بی امان مورد هجوم قرار دهید و قلمرو خود را بزرگ تر و قوی تر کنید.

ویژگی های بازی بوم بیچ Boom Beach اندروید:

  • رقابت آنلاین با دیگر کاربران و فتح پایگاه های دشمن و کسب غنایم جنگی
  • کشف رازهای سحرآمیز مجسمه ها و کریستال های باستانی
  • بناها، سربازان، ابزارهای نظامی و ارتقای آنان به سطوح بالاتر
  • افکت های صوتی خیره کننده و گرافیک فوق العاده
  • جزایر و هدف های متعدد جهت حمله و غارت منابع
  • کاوش پرخطر و مهیج در مجمع الجزایر گرمسیری
  • متحد شدن بازیکنان با یکدیگر و تشکیل اتحاد

و….
هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه بازی Boom Beach را از وب سایت اندروید ایران با یک لمس دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Boom Beach 32.87 بوم بیچ بازی استراتژیک ساحل بوم اندروید