دانلود Boomerang from Instagram 1.4.5 برنامه بومرنگ اینستاگرام اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Boomerang from Instagram 1.4.5 برنامه بومرنگ اینستاگرام اندروید بسته هستند

دانلود Boomerang from Instagram 1.4.5 برنامه بومرنگ اینستاگرام اندروید

Boomerang from Instagramبومرنگ عنوان برنامه ای حرفه ای برای ساخت تصاویر متحرک و یا ویدئو لوپ از کمپانی پرآوازه اینستاگرام می باشد که را برای سیستم عامل های اندروید و IOS منتشر شده است و از طریق آن می توان به آسانی ویدئوهای یک ثانیه ای دارای چرخه بی پایان آفرید؛ این اپلیکیشن امکان ضبط ویدئوهای یک ثانیه ای با خروجی فرمت GIF را برای کاربران ممکن می سازد که به Video Loops معروف هستند. کلیپ های کوتاهی که از پشت سر هم قرار دادن پنج عکس متوالی (Burst shot) ایجاد می گردند.یکی از ویژگی های بسیار خوب بومرنگ امکان استفاده از آن بدون نیاز به عضویت و ورود کاربران است، علاوه بر این حتی داشتن اکانت نیز برای استفاده از آن ضروری نیست.

کنترل ها و بطور کلی محیط درون برنامه نیز بسیار ساده است؛ به نحوی که شما تنها با یک دکمه شاتر مواجه خواهید شد که زمانی که روی آن تپ کنید، عملیات ایجاد ویدئو آغاز می شود. و سپس می توانید ویدئوی مورد نظرتان را در اینستاگرام یا فیس بوک به اشتراک بگذارید. این اپلیکیشن کاملا به صورت مستقل عمل می کند اما از سرویس های اینستاگرام محسوب می شود. بعنوان مثال شما ویژگی های خلاقانه و جالبی را در خود این اپلیکیشن خواهید دید که تمام نیازهای کاربر را برای تولید یک ویدئوی کوتاه تامین می کنند.

ویژگی های برنامه بومرنگ اندروید Boomerang from Instagram :

  • مینی ویدئو بگیرید : با استفاده از دوربین جلو و عقب گوشی از لحظات تان خاطره بسازید
  • به اشتراک گذاری سریع ویدئو در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک
  • دانلود و شروع فیلم برداری به صورت بسیار سریع. بدون نیاز به ساخت اکانت
  • قابلیت گرفتن فیلم بلافاصله پس از باز کردن برنامه
  • گرفتن عکس ها تنها با استفاده از یک دکمه
  • بدون نیاز به ثبت نام و کاملا رابگان

در مجموع اپلیکیشن Boomerang from Instagram حتما شما را با ویژگی های جالبی که دارد مجذوب خود خواهد کرد و پیشنهاد می کنیم هم اکنون آن جدیدترین نسخه آن را به صورت کاملا رایگان از سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Boomerang from Instagram 1.4.5 برنامه بومرنگ اینستاگرام اندروید