دانلود Breakneck 1.3.6 بازی رسینگ ماموریت های خطرناک اندروید + دیتا + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Breakneck 1.3.6 بازی رسینگ ماموریت های خطرناک اندروید + دیتا + مود بسته هستند

دانلود Breakneck 1.3.6 بازی رسینگ ماموریت های خطرناک اندروید + دیتا + مود

Breakneck بازی هیجان انگیز و فوق العاده تحت عنوان “ماموریت های خطرناک” در سبک و رسینگ هوایی مخصوص اندروید می باشد. در این بازی سرزمین Enemous توسط بیگانگان فضایی مورد هجوم قرار گرفته و شما هدایت سفینه ای فضایی را بر عهده دارید که تحت تعقیب بیگانگان فضایی قرار دارد و بایستی سوار بر انواع جت هایی فوق پیشرفته شده و با نهایت سرعت از دست آن ها فرار کنید، با سرعت بالا به راه خود ادامه داده و به انجام ماموریت های بزرگ و خطرناک خود بپردازید و هر چه قدر که توانستید رانندگی کنید؛ جهانی که در آن زندگی می کنید توسط نیروهای مهاجم اشغال شده است و حال آن ها با تمام نیروهای خود به دنبال شکار شما هستند.

در  Breakneck به جمع آوری کیت های جدید برای افزایش شتاب جت خود بپردازید و آن را سفارشی سازی کنید، در مکان های ناشناس رانندگی کرده و تمام موانع سر راه را پشت سر خود بگزارید و از دستگیری و کشته شدن توسط نیروهای دشمن فرار کنید. محدودیت ها و مهارت کنترل خود در رانندگی را در این بازی امتحان کنید و پاداش هایی را بر اساس خطراتی که متحمل می شوید به دست آورید. گرافیک سه بعدی فوق العاده با چشم اندازهای زیبا و پس زمینه تهاجمی بازی مهمترین مشخصه و نقطه قوت بازی می باشد که به خوبی توانسته زمین مورد هجوم بیگانگان فضایی را به تصویر بکشد، همچنین مراحل بازی در محیط های مختلفی پیگیر می شوند که سبب شده است بازی برای مخاطب یکنواخت نباشد و یکی از مهیج ترین بازی های جت سواری و هوایی را تجربه کند.

ویژگی های بازی اندروید Breakneck :

  • دارای گرافیک سه بعدی فوق العاده با چشم اندازهای زیبا و پس زمینه تهاجمی
  • انواع موانع مختلف برای متوقف سازی شما و جلوگیری از پیش بردن بازی
  • ثبت آخرین و بهترین رکورد شما و نشان دادن آن ها در جلو یا عقب شما
  • جمع آوری تجهیزات و دستاوردهای موجود در مسیر جت سواری
  • جمع آوری کیت های جدید برای شخصی سازی شتابگر خود
  • ماموریت های روزانه و هفتگی برای تست توانایی های شما
  • امکان اشتراک گذاری فیلم های ضبط شده از گیم پلی خود
  • دارای موسیقی متن زیبا اورجینال از طرف Kadingtn
  • وجود دشمنان و خطرات مختلف در سر راه

همین حالا می‌ توانید جدیدترین نسخه اصلی + نسخه مود (خرید رایگان – بدون تبلیغات) بازی هیجان انگیز و فوق العاده Breakneck را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود تصمیم نهایی را برای نصب این بازی بگیرید.

برای آشنایی با دیگر بازی‌ های هم‌ سبک Breakneck، می‌ توانید دسته بندی ایران را مشاهده کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Breakneck 1.3.6 بازی رسینگ ماموریت های خطرناک اندروید + دیتا + مود