دانلود Crab War 2.0.1 بازی ماجراجویی جنگ خرچنگ ها اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Crab War 2.0.1 بازی ماجراجویی جنگ خرچنگ ها اندروید + مود بسته هستند

دانلود Crab War 2.0.1 بازی ماجراجویی جنگ خرچنگ ها اندروید + مود

Crab War بازی جدید، فوق العاده جالب و پرطرفدار در سبک و کلیکی برای سیستم عامل اندروید می باشد. خزندگان غول پیکر به سرزمین های شما و زیر زمین خرچنگ ها حمله کرده اند و با آمدن به سطح زمین جنگی تمام عیار را شروع می کنند. ماجرا از این قرار است که قرن ها پیش کریستال ها که خزندگانی غول پیکر هستند به سرزمین خرچنگ ها حمله کرده اند و آن ها را به زیر زمین می فرستند. خرچنگ های بی دفاع با قدرتی که به دست می آورند به سطح زمین می آیند تا کریستال ها را نابود کنند و سرزمینشان را پس بگیرند. ارسال خرچنگ ها برای نبرد با کاربران تنها با کلیک بر روی صفحه نمایش امکان پذیر است، پس هر چه سریعتر لمس کنید تا برای نبرد تعداد بیشتری خرچنگ ارسال کنید، انبوهی از خرچنگ ها برای جدال با جانوران غول پیکر دریایی وجود دارند تا آن ها را از وطن خود بیرون کرده و محل زندگی اجداد خویش را پس بگیرید.

معرفی و منتخب بهترین بازی ماجراجویی اندروید در گوگل پلی!

این جانوران مهیب می توانند از خود دفاع کنند و تمام نیروهای شما را در یک حرکت نابود نمایند، حال شما هستید که باید با تخمین الگوی دفاعی آن ها از هدر رفتن نیروهای خود جلوگیری به عمل آورده و با استفاده به موقع از نیروهای استثنایی همچون خرچنگ غول آسا، ضربات شدید به آن ها وارد کنید، شکست دادن دشمنان به معنای رسیدن به سکه های طلا است و شما با آن ها یک فرصت برای افزایش شدت آسیب پذیری خرچنگ ها کسب خواهید کرد. با پیشرفت در بازی می توانید خرچنگ های جدید را که به صورت آنلاک هستند را باز کنید و سربازانی قوی که در نتیجه ارتشی قدرتمند خواهید ساخت تا حملاتی با 80 گونه خرچنگ مختلف و قوی با طراحی های زیبا در دسترس شما قرار بگیرد. مهمترین نیروی نظامی در Crab War ملکه است. هنگامی که لول ملکه شما افزایش می یابد، مهارت های او نیز افزایش می یابد تا جایی که به قدرتمندترین نیروی نظامی شما تبدیل می شود. افکت ها و جلوه های بصری خیره کننده و مثال زدنی و همچنین سبک موضوعی خاص و بی همتا توانسته است که تاکنون با استقبال بسیار خوبی مواجه شود.

ویژگی های بازی اندروید Crab War :

  • تخم ریزی 30 ملکه متمایز برای هدایت آن ها و افزایش جمعیت ارتش خرچنگی
  • دارا بودن گرافیک خیره کننده عالی همراه با افکت های جذاب انفجاری
  • به دست آوردن 6 توانایی جدید و سفارشی سازی 18 توانایی مختلف
  • پاسخ به کمک متحدان قدرتمند مانند خرچنگ قاتل و اشعه طلایی
  • شکار دسته جمعی بیش از 50 گونه از جانوران دریایی و خطرناک
  • تکامل بیش از 80 گونه مختلف خرچنگ با طراحی های زیبا
  • پوست اندازی و تولد دوباره با جهش های قدرتمند
  • رقابت با دیگران و به چالش کشیدن در مسابقات

به دلیل دارا بودن برخی از صحنه های ترسناک این بازی برای افراد زیر 7 سال توصیه نمی شود.

شما می توانید با دانلود نسخه معمولی + نسخه مود ( پول بی نهایت ) Crab War از سرورهای وب سایت اندروید ایران ساعت ها سرگرم شوید و به طور کلی آن را به همه دوستداران بازی های ماجرایی پیشنهاد می دهیم و با نصب آن می توانید روزها و ساعت ها خود را به گوشی میخکوب نمایید! در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی اندروید بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Crab War 2.0.1 بازی ماجراجویی جنگ خرچنگ ها اندروید + مود