دانلود DC Legend 1.14 بازی نقش آفرینی قهرمانان افسانه ای اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود DC Legend 1.14 بازی نقش آفرینی قهرمانان افسانه ای اندروید + مود بسته هستند

دانلود DC Legend 1.14 بازی نقش آفرینی قهرمانان افسانه ای اندروید + مود

DC Legends عنوانی جدید در سبک می باشد که توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کرده است. داستان این بازی از آن قرار است که سیاهی تمام جهان را در بر گرفته و اهریمنان تمام دنیا را به تصرف خود در آورده اند. شما و قهرمانان افسانه ای دیگر در بازی DC Legends وظیفه نجات زمین را در برابر اهریمنان بر عهده دارید. تیم خود را از میان تعداد زیادی از شخصیت های مشهور دنیای DC همچون بتمن، واندر وومن، سوپرمن، جوکر و دیگر قهرمان را با خود متحد کرده و در کنار شخصیت هایی چون لکس لوتر و جوکر با استراتژی فوق العاده خود تمامی قهرمانان را هدایت کرده و در برابر دشمنان و اهریمنان Nekron و Manhunters مبارزه کنید. وقت آن رسیده است که با کمک به یکدیگر  استفاده از نیروهای خارق العاده خود جهان را از شر سیاهی و اهریمنان نجات دهید.

DC Legends یک عنوان فوق العاده جذاب با گرافیک خیره کننده است که می تواند ساعت ها شما را به خود مشغول نماید. با مشت های آتشین بتمن، نیروی غیر قابل باور سینستروس و حلقه های آتشین لکس و قدرت های ماورایی قهرمانان می توانید تمامی دشمنان را از پای در آورید و تمامی مراحل بازی را یکی پس از دیگری بپیمایید. در مراحل مختلف بازی جایزه های متفاوتی وجود دارد که به شما نیرو و جانی دوباره ببخشد. استراتژی هر مرحله از بازی کاملا متفاوت بوده و در هر مرحله می توانید با انتخاب مبارز مورد علاقه خود، استراتژی متفاوت خود را پایه ریزی نمایید. این اثر علاوه بر مبارزات تک نفره از بخش چند نفره آنلاین نیز برخوردار است، وقت را تلف نکنید و دوستان خود را به بازی دعوت و آن ها را به چالش بکشید!

ویژگی های بازی شگفت انگیز DC Legends اندروید :

  • گرافیک فوق العاده به همراه جلوه های بصری عالی و صداهای هماهنگ و گیم پلی عالی
  • وجود تمامی قهرمانان افسانه ای مانند بتمن، سوپر من، جوکر، سینستروس و….
  • مراحل متفاوت و جذاب و قابلیت استفاده از نیروهای متفاوت در هر مرحله
  • قابلیت ارتقای نیروهای هر قهرمان و استفاده از چندین قهرمان در هر مرحله
  • وجود نیرو های متفاوت برای هر قهرمان افسانه ای

برای بازی DC Legends دیتایی عرضه نشده است و در شروع اولیه از طریق خود بازی دریافت خواهد شد.

همین حالا می توانید جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود DC Legends را از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید، در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی زیبای قهرمانان افسانه ای بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود DC Legend 1.14 بازی نقش آفرینی قهرمانان افسانه ای اندروید + مود