دانلود DEAD PLAGUE: Zombie Survival 1.1.7 بازی بیماری مرگبار اندروید + دیتا + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود DEAD PLAGUE: Zombie Survival 1.1.7 بازی بیماری مرگبار اندروید + دیتا + مود بسته هستند

دانلود DEAD PLAGUE: Zombie Survival 1.1.7 بازی بیماری مرگبار اندروید + دیتا + مود

DEAD PLAGUE: Zombie Survivalبیماری مرگبار : بقا زامبی عنوانی هیجان انگیز در سبک پرمخاطب و تیراندازی و محوریت مبارزه با زامبی است که روانه مارکت اندرویدی پلی شده است. بازی با یک داستان کلیشه‌ ای و بدون پرداخت آغاز می‌شود که ویروسی خطرناک و ناشناخته از راه های مختلف وارد جزیره شده و سبب حملات جهش‌ یافتگان و ها به مقر خشکی‌ ها گشته است. نیروهای ویژه با فرستادن سربازهای مسلح خود و تجهیزات جنگی، قصد مقابله با این ویروس وسیع و موجودات آغشته به آن را دارند، اکنون باید با قرارگیری در نقش یکی از ماموران کار کشته پلیس، وارد جزایر و اماکن متعدد شوید و به مبارزه با زامبی‌ ها بپردازید.

امکان بازی DEAD PLAGUE به دو صورت آفلاین و آنلاین

شما در هر مرحله باید با وجود زاویه دید ایزومتریک ( بالا به پایین ) به دل محیط بزنید و قلع و قمع کردن جهش‌ یافتگان را، در راس وظایف قرار دهید. زامبی‌ ها از اطراف و در دسته‌ های کوچک و بزرگ به سوی‌ شما یورش می‌برند و می‌بایست با توجه به در اختیار داشتن سلاح گرم، سمت‌ شان تیراندازی کنید. مراحل Dead Plague: Zombie Outbreak در محیط‌ های مختلف اتفاق می‌ افتد و تنها به اطراف خشکی‌ های جزیره ختم نمی‌شود. تغییرات آب و هوایی نیز شامل طراحی هوشمندانه این بازی محسوب می‌شود؛ همچنین شما باید از مقر نظامی‌ تان دفاع کنید و مانع تخریب سنگرهای تدافعی توسط زامبی‌ ها شوید که در نوع خود بسیار جذاب هستند و از تکراری شدن گیم‌ پلی جلوگیری می‌ کنند.

ویژگی های بازی اندروید DEAD PLAGUE: Zombie Survival :

  • انتشار ویروس از یک مقر تحقیقاتی – نجات بازماندگان و زندگی بخشی دوباره به بشریت
  • یکی از برترین در سبک بازی اکشن و تیراندازی و مبارزه با زامبی ها
  • سپری کردن چالش ها، ماموریت ها و از بین بردن زامبی ها
  • برخورد با گونه های متعدد زامبی در محیط های متنوع
  • گردآوری DNA های ویروسی و یافتن راه درمان آنها
  • به مردگان متحرک با اسلحه های مرگبار
  • وجود گرافیک و افکت های تصویری خارق العاده
  • دسترسی به ادوات و تسلیحات جنگی مختلف
  • پشتیبانی از زبان های گوناگون زنده دنیا

درنگ نکنید! دنیا در خطر سقوط و نابودی است و هر لحظه ممکن است نسل انسان ها به پایان برسد و دیگر جایی برای زیستن شما در دنیا وجود نداشته باشد. پس جدیدترین نسخه معمولی + نسخه مود ( پول نامحدود + باز بودن سلاح ها ) بازی DEAD PLAGUE: Zombie Survival را از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید، اسلحه و تجهیزات خود را آماده کنید، زامبی ها را پیدا و نابود کنید و در آخر جهان را به نسل باقی مانده بشر بازگردانید.

برای دانود و نصب فایل مود نیازی به دانلود فایل دیتا نیست.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود DEAD PLAGUE: Zombie Survival 1.1.7 بازی بیماری مرگبار اندروید + دیتا + مود