دانلود Dungeon Monsters – Action RPG 3.0.000 بازی هیولاهای سیاهچال اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Dungeon Monsters – Action RPG 3.0.000 بازی هیولاهای سیاهچال اندروید بسته هستند

دانلود Dungeon Monsters – Action RPG 3.0.000 بازی هیولاهای سیاهچال اندروید

Dungeon Monsters – Action RPGهیولاهای سیاهچال بازی فوق العاده زیبا و جذاب در سبک _blank با زاویه دید اول شخص برای گوشی های اندرویدی می باشد. در این بازی شما باید در نقش شخصیت اصلی بازی با در دست گرفتن سلاح های قدرتمند بیش از 400 هیولا را کشف و جمع آوری کنید و آن ها را به جنگجویان قدرتمند تبدیل کرده و با استراتژی های هوشمندانه خود پیش بروید. در این دنیای خیالی غرق شده و آن را از دست شیطان بد ذات نجات دهید و در میان راه خود در این بازی اکشن اول شخص RPG جوایز زیادی به دست آورید، مراقب قدم هایتان در سیاه چال باشید و به خاطر داشته باشید که بعضی اوقات برای رهایی از سیاه چال لازم است تا ابتدا مشعلتان خاموش شود.

این بازی جزء معدود بازی های نقش محور از زاویه دید اول شخص به شمار می رود، گرافیک بازی گرافیکی سه بعدی است و کلیه الگوهای گرافیکی (تکسچرها) نیز در آن با دست کشیده شده اند. شما می توانید قفل بیش از 500 واحد جنگی منحصر به فرد را باز کرده و ضمن ارتقای آن ها و بالا بردن سطح شان از قابلیت های خاص آن ها نیز استفاده کنید. بازی Dungeon Monsters، به نوعی یک بازسازی منحصر به فرد از همان بازی های نقش محور قدیمی با تم سیاهچال است؛ راهروهای وهم آور، درهای بزرگ و قفل شده، نبرد با دسته دسته موجودات خبیث و پیدا کردن جواهراتی قیمتی در گوشه و کنار سیاهچال ها بخش هایی از این بازی هستند که شما را به یاد همان بازی های نقش محور قدیمی با تم سیاهچال خواهند انداخت. اگر به بازی های نقش محور (Role Playing) با گرافیک فوق العاده و خیره کننده 3D و گیم پلی اعتیادآور علاقه دارید بازی Dungeon Monsters – Action RPG گزینه مناسبی می باشد که می‌ توانید آن را تجربه کنید.

ویژگی های بازی اندروید Dungeon Monsters – Action RPG :

 • پیدا کردن راه های خود در میان راهرو های پیچ در پیچ و دروازه های قفل شده
 • جمع آوری بیش از 500 موجود منحصر به فرد و امکان ارتقا هر یک از آن ها
 • یکی از بهترین بازی های RPG در تلفن های همراه با گرافیک بی نظیر
 • به دست آوردن مدال برای باز کردن شخصیت های افسانه ای
 • سطوح فوق العاده سه بعدی برای ارائه بهترین گرافیک ممکن
 • بازکردن گنجینه های قیمتی در مکان های مخفی
 • استفاده از ابتکار و مهارت برای پیروزی در بازی
 • امکان مبارزه با سایر کاربران در نبردهای PVP
 • چالش های روزانه با جوایز منحصر به فرد
 • امکان صعود به جمع کاربران افسانه ای
 • امکان آزاد سازی مهارت های ویژه

فکر می کنید جرات کافی برای قدم گذاشتن در این سیاهچال های خطرناک را داشته باشید؟ اگر جواب تان بله است وقت را تلف نکنید و همین الان خود را آماده سفری پر ماجرا کنید و جدیدترین نسخه بازی Dungeon Monsters – Action RPG را از وب سایت اندروید ایران دانلود کنید و تجربه ای بی نظیر از بازی های اول شخص در تم اکشن را در گوشی های اندرویدی کسب کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Dungeon Monsters – Action RPG 3.0.000 بازی هیولاهای سیاهچال اندروید