دانلود Eight Ball Pool 3.11.1 بهترین بازی بیلیارد آنلاین اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Eight Ball Pool 3.11.1 بهترین بازی بیلیارد آنلاین اندروید + مود بسته هستند

دانلود Eight Ball Pool 3.11.1 بهترین بازی بیلیارد آنلاین اندروید + مود

Eight Ball Pool یکی از بهترین بازی های بیلیارد آنلاین منتشر شده برای سیستم عامل اندروید می باشد که با گرافیک و امکانات عالی خود شما و دوستانتان را به چالش وا می دارد. بازی بیلیارد یکی از جذاب ترین و در عین حال دشوار ترین بازی های دوستانه است که می تواند لحظات خوبی را برای شما و دوستانتان ایجاد کند. بازی بیلیارد از قدیم به عنوان ورزش مرفهین مطرح بوده و چند سالی است که این ورزش در ایران به صورت همگانی درآمده و بسیاری از افراد وقت خود را صرف بازی بیلیارد می کنند، در این میان ممکن است شما به دلیل مسائل کاری و یا وقت کم نتوانید این بازی زیبا را در طول روز یا هفته تجربه کنید، اینجاست که اندروید ایران بازی فوق العاده زیبا و خوش ساخت “هشت توپ بیلیارد” را به شما پیشنهاد می دهد!

بهترین و هیجان برانگیزترین بازی بیلیارد آنلاین برای اندروید

این بازی شبیه ساز سبک بازی “8 Bll” بوده و با امکانات جالب خود می تواند تا ساعت ها شما را به خود مشغول کند، با هر بار بازی کردن شما می توانید با پیروزی سکه و سطح خود را افزایش دهید. این بازی قابلیت اتصال به اکانت گوگل پلاس و فیسبوک را داشته و با اتصال هر کدام می توانید تمامی امتیازات و مراحل خود را ثبت کرده و دیگر نگران از دست رفتن آن ها نباشید، همچنین با اتصال اکانت خود می توانید با در اختیار داشتن شماره اختصاصی بصورت آنلاین با فرد مورد نظر به بازی کردن بپردازید.

ویژگی های بازی بیلیارد اندروید Eight (8) Ball Pool :

  • ذخیره کردن مراحل و سطح پیشرفت خود با استفاده از سرویس گوگل پلاس
  • دریافت کد اختصاصی برای بازی با فرد مورد نظر با تعیین مبلغ جایزه
  • بازی کردن به صورت آنلاین با کاربران مختلف از سراسر دنیا
  • قابلیت استفاده از بازی برای بازی دو نفره به صورت آفلاین
  • امکان ورود به بازی با اکانت فیسبوک و یا مینی کلیپ
  • امکان خرید آیتم های فوق العاده موجود در فروشگاه
  • صداهای کاملا هماهنگ و گرافیک فوق العاده بازی
  • امکان سفارشی سازی میز و یا چوب بیلیارد خود

بازی های یک نفره :

در این سبک بازی شما می توانید بصورت شانسی با کاربران متفاوت از سراسر دنیا به بازی پرداخته و شانس خود را بیازمایید. با پیروزی در مقابل حریفان امتیازات خود را افزایش داده و سطح موفقیت خود را بالاتر خواهید برد.

بازی های تورنومنت و گروهی :

در این سبک شما می بایست سه نفر را به صورت پیاپی از یک گروه شکست داده تا جایزه گروهی را از آن خود کنید. جایزه این سبک بازی چندین برابر بازی های فردی خواهد بود.

بازی آفلاین و تمرینی :

از این نوع سبک بازی برای بهتر کردن مهارت خود استفاده کنید. این نوع بازی نیازمند مقدار معینی سکه برای بازی بوده و نیازمند دسترسی به اینترنت نخواهد بود. اندروید ایران برای اولین بار با نسخه مود شده خط راهنما این بازی را در اختیار کاربران خود قرار داده که برای استفاده از این قابلیت می بایست از چوب بیلیارد سطح اول استفاده کنید. در صورت استفاده از دیگر چوب ها خط راهنما به طور کلی حذف خواهد شد.

شما برای بازی کردن 3 سبک مختلف را در اختیار دارید که در ادامه به توضیحی مختصری برای هر سبک می پردازیم و همچنین می توانید جدیدترین نسخه این بازی فوق العاده جذاب را از AndroidIRAN دریافت نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Eight Ball Pool 3.11.1 بهترین بازی بیلیارد آنلاین اندروید + مود