دانلود ES Disk Analyzer – Storage Space 1.0.2.8 برنامه مدیریت حافظه اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود ES Disk Analyzer – Storage Space 1.0.2.8 برنامه مدیریت حافظه اندروید بسته هستند

دانلود ES Disk Analyzer – Storage Space 1.0.2.8 برنامه مدیریت حافظه اندروید

ES Disk Analyzer – Storage Space یک نرم افزار عالی و کم نظیر از گروه برنامه نویسی ES Global خالق برای اندروید است که ابزاری مدرن و پیشرفته برای مدیریت و آنالیز اطلاعات حافظه داخلی و مموری کارت گوشی و تبلت های اندروید به شمار می رود. پس از نصب آن بر روی دستگاه اندرویدی خود با سرعتی بسیار بالاتر از ابزار پیش فرض اندروید حافظه داخلی و SD شما را اسکن کرده و نتایج را به شکل بسیار منظم و تفکیک شده به نمایش می گذارد. مثلا برای حافظه داخلی، دقیقا به شما می گوید که چند گیگابایت و چند درصد از فضا اشغال شده و چقدر خالی مانده است. اما مزیت بزرگ “ای اس آنلایزر” اینجاست که علاوه بر این ها برایتان مشخص می کند که چقدر از حجم فایل های ذخیره شده قابل دسترسی هستند و به چه میزان از آن ها نمی توان دسترسی داشت.

برنامه اندروید ES Disk Analyzer به شما کمک می کند تا بتوانید فایل های جدید، فایل های بزرگ و سایر فایل ها را به سادگی پیدا کنید، با ابزارهای مختلفی نظیر فشرده ساز عکس و پاک کننده برنامه های غیر مفید به شما کمک می کند تا فضای ذخیره سازی بیشتری در اختیار شما باشد و فایل ها با نظم و ترتیب بهتری در اختیارتان قرار گیرد. این اپلیکیشن نتایج آنالیز حافظه را در قالب نمودارهای ستونی و دایره ای هم به نمایش می گذارد، این خصوصیت فوق العاده کاربردی باعث می شود که با یک نگاه چشمی مختصر درجا بفهمید که کدام فایل ها یا کدام اپلیکیشن ها بیشترین فضا را به اشغال درآورده اند. معمولا متهم ردیف اول این اشغال فضا در موبایل اکثر ایرانی ها است، البته امکانش هست که فایل های موزیک یا آلبوم های عکس حجیم بالاتر از آن قرار بگیرند.

ویژگی های برنامه اندروید ES Disk Analyzer – Storage Space :

  • نمایش فایل های جدید، بزرگ و سایر فایل ها برای دسترسی راحت تر به آن ها
  • نمایش جزئیات فضای ذخیره سازی حافظه داخلی گوشی و حافظه خارجی
  • پاک کننده حرفه ای برنامه های مخرب برای بهبود عملکرد گوشی
  • نمایش مصرف باتری سایر برنامه ها برای استفاده بهتر از آن ها
  • فشرده سازی تصاویر برای آزاد سازی فضای بیشتر در دستگاه
  • پارتیشن بندی فایل ها برای دسترسی آسان کاربر
  • مدیریت آسان حافظه داخلی و SD در اندروید
  • امکان حذف یا کپی کردن فایل های گوشی

برنامه ES Disk Analyzer – Storage Space که هم اکنون توسط وب سایت اندروید ایران برای شما مهیا شده است به شما کمک می کند تا بتوانید مدیریت کاملی بر فضای ذخیره سازی گوشی خود داشته باشید؛ همین حالا می توانید با توجه به مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی و اسکرین شات های موجود تصمیم نهایی را برای دانلود و نصب جدیدترین نسخه برنامه بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود ES Disk Analyzer – Storage Space 1.0.2.8 برنامه مدیریت حافظه اندروید