دانلود ES Parallel Accounts 1.0.0.9.383 برنامه ساخت چندین اکانت در اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود ES Parallel Accounts 1.0.0.9.383 برنامه ساخت چندین اکانت در اندروید بسته هستند

دانلود ES Parallel Accounts 1.0.0.9.383 برنامه ساخت چندین اکانت در اندروید

ES Parallel Accounts – Multi Accounts & Parallel Space اپلیکیشنی فوق العاده حرفه‌ ای برای و اجرای چندین اکانت از یک برنامه یا بازی به طور همزمان است که توسط گروه برنامه سازی محبوب ES Global به صورت رایگان برای اندروید در مارکت گوگل پلی عرضه شده است. حتما تاکنون بار ها و بار ها به این فکر افتاده اید تا بتوانید از یک برنامه دو اکانت داشته باشید و بتوانید هر دو آن ها را در یک گوشی مشترک مدیریت کنید؛ در تمامی سیستم عامل های موجود، محدودیت هایی وجود دارد که به وسیله آن ها نمی توانید یک نرم افزار را دو بار بر روی دستگاه هوشمند خود نصب کنید.

برنامه “ ای اس پارالل اکانت ” همانند اپلیکیشن به عنوان یکی از ابزارهای برتر در اندروید به دارندگان گوشی و تبلت های اندروید کمک می کند تا در یک زمان وارد چندین حساب کاربری خود در یک دستگاه شوند. اگر بخواهیم نحوه کار فضای موازی (پارالل اسپیس یا پارالل اکانت) را شرح دهیم می توان گفت که در محیط خود برنامه ها را شبیه سازی کرده و دسترسی کاربران را برای ورود به محیط اصلی برنامه ها فراهم می کند. یکی از برترین ویژگی های این نرم افزار شبیه سازی برنامه های نصب شده به صورت نامرئی می باشد که کسی به غیر شما به آن دسترسی نداشته و به صورت ویژه ای از حریم خصوصیتان محافظت می نماید، همچنین سازگاری آن با اکثریت بازی و برنامه ها می باشد.

ویژگی های برنامه اندروید ES Parallel Accounts :

  • حفاظت از حریم خصوصی کاربر، نامرئی کردن برنامه ها بر روی دستگاه از طریق نصب ناشناس
  • ورود به حساب های متعدد برنامه های شبکه های اجتماعی و یا بازی ها به صورت همزمان
  • سوئیچ سریع بین برنامه و بازی ها با یک لمس برای مدیریت موثر حساب های مختلف
  • ایجاد نسخه ای شبیه سازی شده از بازی و برنامه های شما در محیط این نرم افزار
  • پشتیبانی از اکثر برنامه های عرضه شده در گوگل پلی و وب سایت اندروید ایران
  • حفظ حریم خصوصی کاربران و محافظت از اطلاعات شخصی وارد شده
  • ایجاد تجربه بازی های آنلاین با دو اکانت مختلف به صورت همزمان
  • به وجود نیامدن هیچ گونه تداخل در هنگام استفاده از تو اکانت
  • قدرتمند، پایدار و آسان برای استفاده

همین حالا جدیدترین نسخه اپلیکیشن ES Parallel Accounts را از وب سایت اندروید ایران دانلود و نصب کنید و با استفاده از آن چندین حساب را به طور همزمان مدیریت کنید، از حریم خصوصی خود محافظت نمایید و فضای خود ار سفارشی کنید؛ همچنین می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب اپلیکیشن حرفه ای ساخت چندین اکانت از بازی ها و برنامه های اندروید ES پارالل اکانت بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود ES Parallel Accounts 1.0.0.9.383 برنامه ساخت چندین اکانت در اندروید