دانلود Evernote Premium 7.14 اورنوت بهترین برنامه یادداشت اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Evernote Premium 7.14 اورنوت بهترین برنامه یادداشت اندروید بسته هستند

دانلود Evernote Premium 7.14 اورنوت بهترین برنامه یادداشت اندروید

Evernote Premiumاورنوت برنامه یادداشت حرفه ای و پر طرفدار بوده که برای سیستم عامل _blank تهیه کنید. به یادداشت های خود فایل های ویدئویی و تصاویر، اسناد مهم و آدرس وب سایت ها را اضافه کرده و آن ها را با جزئیاتی بالا ذخیره نمایید. به صورت حساب ها و فاکتورهای خود رسیدگی کرده و آن ها را به راحتی دسته بندی نمایید. در هر نقطه ای که هستید یادداشت های برداشته شده را با کامپیوتر شخصی و یا دیگر دستگاه های هوشمند همسان سازی کرده و دیتابیس اطلاعات خود را به روز نگه دارید.

Evernote بهترین برنامه های یادداشت برداری اندروید

برنامه اورنوت شما را قادر می سازد تا یادداشت های روزانه به بهترین شکل ممکن ذخیره کرده و همیشه یک دفترچه خاطرات را در دیوایس هوشمندتان به همراه داشته باشید، اگر در طول هفته کنفرانس ها و یا جلسات مهمی دارید می توانید یادداشت های خود را به عنوان پیش نویس در برنامه ذخیره کرده و در هنگام سخنرانی از آن ها استفاده نمایید. اگر مطالب ذخیره شده زیاد است می توانید از گزینه جست و جو بهره برده و مطالب مورد نیاز خود را به راحتی پیدا کنید، همانند یک واقعی به یادداشت های خود پی نوشت اضافه کرده تا نکات مهم را فراموش نکنید

اپلیکیشن Evernote دارای ویجت های زیبا و گرافیکی می باشد که می توانید به وسیله آن ها و بدون باز کردن برنامه یاد داشت های خود را ذخیره کنید. این اپلیکیشن قدرتمند برای تمامی پلتفرم‌ های رایج از جمله اندروید، IOS و ویندوزفون، همچنین برای ویندوز و مک منتشر شده است که با توجه به قابلیت ارزشمند Sync در این نرم‌افزار، شما می‌ توانید همیشه و همه‌ جا به یادداشت‌ های خود دسترسی داشته باشید و محدود به موبایل یا ویندوز نباشید. Evernote از متن فارسی نیز بخوبی پشتیبانی می کند و به صورت راست چین و بدون مشکل نمایش می دهد!

ویژگی های اپلیکیشن Evernote Premium اندروید:

  • اضافه کردن انواع اسناد، فایل های صوتی و تصویری و فایل های گوناگون به یادداشت ها
  • توانایی به اشتراک گذاری یادداشت ها و ایده های خود با دوستانتان در فضایی مشترک
  • برنامه ریزی دقیق و نمایش اطلاعات هتل ها برای داشتن سفری لذت بخش
  • یادداشت برداری در محیطی امن و بدون هیچ گونه اشغال فضای فیزیکی
  • سازماندهی خودکار به یادداشت ها بر اساس گزینه های متفاوت
  • توانایی پشتیبان گیری خودکار از یادداشت ها در سرور های ابری
  • دارای گزینه جست و جوی سریع برای پیدا کردن یادداشت ها
  • محافطت از یادداشت ها در سرورهای امن و غیر قابل نفوذ
  • دسترسی به هر پاراگراف از نوشته تنها با یکبار لمس
  • توانایی قرار دادن رمز عبور بر روی یادداشت ها

جدیدترین نسخه آنلاک شده برنامه یادداشت اورنوت Evernote – stay organized را بدون هیچگونه نیاز به پرداخت درون شبکه ای به صورت رایگان از می تو انید از سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Evernote Premium 7.14 اورنوت بهترین برنامه یادداشت اندروید