دانلود FACEinHOLE® – Premium 5.0.10 تبدیل تصاویر خود به اشخاص معروف در اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود FACEinHOLE® – Premium 5.0.10 تبدیل تصاویر خود به اشخاص معروف در اندروید بسته هستند

دانلود FACEinHOLE® – Premium 5.0.10 تبدیل تصاویر خود به اشخاص معروف در اندروید

FACEinHOLE® – Premium برنامه ای جالب و سرگرم کننده برای اندروید می باشد که توسط آن می توانید خود و دیگران را بر روی بدن افراد مشهور قرار دهید. عکاسی همیشه لذت بخش بوده و همه دوست دارند تا به نحوی نقشی از این علم بزرگ در آن داشته باشند. ثبت تصاویر باعث به یادگار ماندن خاطرات تکرار نشدنی زندگی هر فرد خواهد شد، امروزه گوشی های هوشمند اندروید قابلیت ثبت تصاویر با کیفیت مناسب را نیز دارند و کاربر می تواند به سادگی بدون نیاز به خرید دوربین های حرفه ای عکاسی، با گوشی خود به این کار اقدام نماید. شوخی با تصاویر یکی از هنر های عکاسان می باشد که لبخند را بر روی لبان می نشاند، دوست دارید تا به فرد مهمی تبدیل شوید؟ یک ابر قهرمان افسانه یا جنگجو یا رئیس جمهور یک کشور؟ تمامی این ها با استفاده از برنامه FACEinHOLE قابل انجام است.

قرار دادن چهره بر روی بدن اشخاص معروف دنیا در اندروید با FACEinHOLE

برنامه FACEinHOLE با قرار دادن تصاویر چهره شما در 120 هزار قالب مختلف عکس های زیبایی را خلق کرده که باورش برای دوستانتان کمی دشوار خواهد بود؛ تنظیمات دستی متفاوتی نیز برای استفاده و بهبود کیفیت تصاویر وجود دارد. به عنوان مثال می توانید میزان روشنایی یا درجه حرارت رنگ ها را تنظیم کرده تا عکس ها واقعی تر به نظر آیند. همچنین این اپلیکیشن به شما اجازه به اشتراک گذاری تصاویر خلق شده را در برنامه های ارتباطی نظیر لاین، تلگرام، واتس اپ و… داده که می توانید توسط این برنامه لحظات خوشی را برای دوستان و خانواده تان به ارمغان آورید.

قابلیت های نرم افزار FACEinHOLE® – Premium اندروید:

  • وجود 120 هزار قالب عکاسی برای ویرایش و قرار دادن تصویر چهره شما در آن ها
  • قابلیت به اشتراک گذاری به صورت مستقیم از برنامه به شبکه های اجتماعی
  • قابلیت انتخاب تصاویر از پیش ثب شده برای اعمال تغییرات
  • قابلیت تنظیم دستی میزان روشنایی، نور، براق بودن و….
  • قابلیت ثبت تصاویر با استفاده از هر دو دوربین گوشی
  • آپدیت روزانه و اضافه شدن سناریو های جدید

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم اپلیکیشن سرگرم کننده FACEinHOLE® – Premium را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید و توجه داشته باشید در صورتی که مشکل ورود داشتید از نرم افزارهای اینترنت آزاد استفاده نمائید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود FACEinHOLE® – Premium 5.0.10 تبدیل تصاویر خود به اشخاص معروف در اندروید