دانلود Faily Skater 3.3 بازی آرکید محبوب اسکیت سواری فیلی اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود Faily Skater 3.3 بازی آرکید محبوب اسکیت سواری فیلی اندروید بسته هستند

دانلود Faily Skater 3.3 بازی آرکید محبوب اسکیت سواری فیلی اندروید

Faily Skater بازی جدید و تفننی دویدنی جالب با محیطی کارتونی و گرافیک سه بعدی بسیار زیبا در سبک (Arcade) برای دستگاه های هوشمند مبتنی بر سیستم‌ عامل‌ اندروید می باشد که در آن با فیلی ناشی همراه می شوید و از خیابان های شهر سان فرانسیس و با یک اسکیت پایین خواهید آمد. طعم خوش تجربه یک اسکیت‌ هیجان‌ انگیز را در سطح شهر با بازی Faily Skater بچشید، شخصیت‌ هایی از کابوی بگیرید تا پسری شیطان را انتخاب کنید و با پریدن از روی سکو‌ها به اسکیت بازی بپردازید.

البته همانند در مسیر این اسکیت‌ سواری پر هیجان موانع زیادی سر راهتان قرار خواهند گرفت و از محیط های مختلفی همچون خیابان ها، کوچه ها، پارک ها و سقف ساختمان ها عبور خواهید کرد و به موقع پرش‌ هایی را برای افزایش امتیاز انجام دهید، کوچک‌ ترین اشتباه می‌ تواند باعث شکست شما شود. بازی Faily Skater گیم‌ پلی بی‌ پایانی دارد و در نتیجه زمین خوردن و شکست بخشی از روند بازی محسوب می‌ شود؛ همچنین می‌ توانید ویدیوهای خود را ضبط کنید و از طریق شبکه‌ های اجتماعی مانند به اشتراک بگذارید. پرش از روی ساختمان‌ ها، عبور از بزرگراه یا حرکت از روی سقف خانه‌ ها فرصت تجربه‌ ای هیجان انگیز را می‌ ده، گرافیک رنگارنگ کارتونی و مراحلی با طراحی زیبا اما متنوع، تنها بخشی از ویژگی‌ هایی هستند که در Faily Skater در انتظارتان خواهد بود.

ویژگی های بازی اندروید Faily Skater :

  • رویارویی با موانع مختلفی همچون وسایل نقلیه در حال عبور و مرور، عابران پیاده، ترامواها
  • امکان ضبط گیم پلی از بازی خود و به اشتراک گذاری ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی
  • گیم‌ پلی بی‌ نهایت همراه با تصادفات و سرگرمی‌ های بی‌ پایان
  • باز کردن قفل لباس ها و های جدید برای فیل
  • آنلاک کردن تخته‌ ها و لباس‌ های منحصر به‌ فرد
  • استفاده از سلاح یا سپر برای از بین بردن موانع
  • برداشتن سکه های سر راهتان در طول مسیر

اگر به دنبال یک سرگرمی مفرح و البته با ویژگی‌ های فوق العاده هستید تا بتوانید ساعتی را باری دیگر با فیلی همراه شوید، بازی Faily Skater می‌ تواند گزینه مد نظرتان باشد؛ همین حالا می‌ توانید جدیدترین نسخه اصلی بازی آرکید محبوب اسکیت سواری فیلی را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی و اسکرین شات های موجود تصمیم نهایی را برای نصب این بازی بگیرید.

برای آشنایی با دیگر بازی‌ های هم‌ سبک Faily Skater، می‌ توانید دسته بندی ایران را مشاهده کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Faily Skater 3.3 بازی آرکید محبوب اسکیت سواری فیلی اندروید