دانلود Farming Simulator 18 1.2.0.3 بازی شبیه ساز کشاورزی 2018 اندروید+ دیتا + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Farming Simulator 18 1.2.0.3 بازی شبیه ساز کشاورزی 2018 اندروید+ دیتا + مود بسته هستند

دانلود Farming Simulator 18 1.2.0.3 بازی شبیه ساز کشاورزی 2018 اندروید+ دیتا + مود

Farming Simulator 18 نسخه 2018 از کشاورزی است که در گوگل پلی به صورت رسمی منتشر شده است. همانطور که نسخه های پیشین این بازی مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته، این نسخه نیز از محبوبیت خاصی برخوردار است. شهرنشینی و مشکلات کلان شهرها ما را وادار کرده اند تا به طبیعت و مشاغل سنتی روی بیاوریم و این بازی می تواند به خوبی فضای مورد نظر ما را شبیه سازی کند.

روند بازی به این صورت است که شما باید با استخدام کارکنان مناسب و مدیریت آن ها و البته تهیه تجهیزات لازم، زمین کشاورزی خود را رونق دهید. یکی از وظایف شما در زمینه کشاورزی با ماشین آلات صنعتی است. شما می توانید محصولاتی مثل آفتابگردان، گندم، ذرت، شکر و غیره بکارید و آن ها را با کمک تجهیزات درو کنید. به جز این مورد همچنین می توانید با به کارگیری ماشین های صنعتی دیگر مثل ماشین های چوب بر، چوب لازم برای کارگاه های خود را تأمین کنید. همچنین مدیریت یک دامداری نیز در Farming Simulator 18 بر عهده شماست.

می توانید با پرورش گاو و گوسفندان از شیر و پشم آن ها استفاده کرده و با فروش آن ها به کسب درآمد بپردازید، بازی در مناطق شمالی ایالات متحده اتفاق می‌افتد و برای اولین بار کاربران می‌توانند محصول جدید یعنی گل آفتاب گردان را پرورش دهند. ضمنا در نسخه 2018 بازی حیوان اهلی جدیدی یعنی خوک به مزرعه ها نیز افزوده شده است، از سوی دیگر 50 نوع ماشین آلات کشاورزی جدید در دسترس قرار می‌ گیرد که برای اولین بار شاهد حضور مدل‌ های AGCO، Ferguson، Fendt، Massey و Valtra هستیم.

ویژگی های بازی اندروید Farming Simulator 18 :

  • انتخاب مقصد نهایی و استفاده از هوش مصنوعی برای راندن ماشین آلات کشاورزی
  • امکان پرداختن به دام پروری و کسب سود از فروش شیر و پشم به دست آمده
  • قابلیت مراقبت و پرورش خوک های محلی و در نتیجه کسب سود از این طریق
  • امکان رقابت با آشنایان در حالت چند نفره از طریق WiFi و بلوتوث
  • قابلیت استفاده از چوب و کنده های درخت و فروش آن ها
  • فروش انواع محصولات کشاورزی و دامی با بهترین قیمت
  • فراهم نمودن علوفه و کاه و مواد لازم برای تغذیه دام ها
  • کاشت، داشت و برداشت انواع محصولات کشاورزی
  • گرافیک چشم نواز و طراحی فوق العاده جزئیات
  • صداگذاری و افکت های صوتی مناسب و خوب

شما می توانید با دانلود نسخه معمولی + نسخه مود ( پول بی نهایت – Open save slot ) + دیتا Farming Simulator 18 از سرورهای وب سایت اندروید ایران ساعت ها سرگرم شوید و طعم شیرین مزرعه داری را بچشید. در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در بالای پست، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی اندروید بگیرید. مزرعه و حیوانات منتظر حضور شما هستند تا با مدیریت سنجیده برترین درآمد را کسب کنید و امکانات و منابع موجود خودتان را گسترش و ارتقا دهید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Farming Simulator 18 1.2.0.3 بازی شبیه ساز کشاورزی 2018 اندروید+ دیتا + مود