دانلود Gladiator Heroes 2.0.2 بازی گلادیاتور های قهرمان اندروید + دیتا + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Gladiator Heroes 2.0.2 بازی گلادیاتور های قهرمان اندروید + دیتا + مود بسته هستند

دانلود Gladiator Heroes 2.0.2 بازی گلادیاتور های قهرمان اندروید + دیتا + مود

Gladiator Heroesگلادیاتور های قهرمان یکی از محبوب ترین، هیجان انگیزترین و مبارزه ای می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. یک گلادیاتور باشید، قلمروی خود را بسازید، آن را مدیریت کرده و با تمام انرژی از آن دفاع کنید. در این بازی که دارای گرافیکی خیره کننده و گیم پلی بی نظیر می باشد؛ شما در نقش یک گلادیاتور هستید که باید برای حفظ زندگی خود به مبارزه بپردازید. آموزش گلادیاتورهای قدرتمند و توسعه شهر برای تشکیل یک قلمرو بزرگ از وظایف شما می باشد.

یک قلمرو بزرگ را در سطح جهانی تشکیل داده و ارتشی قدرتمند را برای مبارزه در میدان نبرد آماده نمائید و سپس آنان را به جنگ های مرگبار هدایت کنید، هر مرحله ای که در آن گام بر می دارید، استراتژی خاص خود را داشته و تنها با آنلایز درست محیط می توانید پیروز نبرد باشید. محیط سه بعدی بسیار زیبا در کنار سلاح های مختلفی که خواهید توانست در طول بازی از آن ها برای نبرد خود استفاده کنید احساس تبدیل شدن به یک گلادیاتور را در وجود شما به عمل خواهد آورد!

در حالی که روستای کوچک شما در حال بزرگ شدن و تبدیل شدن به یک امپراتوری توانمند است، گلادیاتورهای جوان و آموزش ندیده خود را به مهیب ترین مخالفان تبدیل کنید. انواع و اقسام سلاح ها و زره های مخصوص برای شما در Gladiator Heroes وجود دارد که بتوانید یک مبارزه ی خونین را تجربه کنید و بهترین بازی اکشن را در گوشیتان به ارمغان بیاورید. در عرصه های مختلف نظیر عرصه شنی جنوب و یا عرصه های برفی شمال با فرماندهی لشکر وارد جنگ شوید و مرزهای امپراتوری خود را در این بازی هیجان انگیز گسترش دهید، همچنین ساخت سربازخانه، کارگاه ها، و زرادخانه به قدرتمند شدن بیشتر شما کمک خواهد کرد.

ویژگی های بازی Gladiator Heroes اندروید :

 • تشکیل یک گروه چهار نفره و قدرتمند برای نبرد با سایر بازیکنان
 • قابلیت آموزش گلادیاتورهای خود برای تشکیل یک قلمرو بزرگ
 • ساخت و ساز سربازخانه، کارگاه ها و زرادخانه در قلمرو خود
 • وجود سلاح های بی نظیر برای حمله و محافظت از خود
 • مبارزه در عرصه های نبرد از بیابان سوزان تا توندرا برفی
 • محیط کاملا سه بعدی و گرافیک بسیار بالا و خیره کننده
 • قابلیت کسب مدال طلا با موفقیت در نبردهای بازی
 • مبارزه با دشمنان متعدد در مراحل مختلف بازی
 • وجود مکان های مختلف و گرافیکی برای مبارزه
 • داستان بی نظیر و حرفه ای با سبکی خاص

اگر دل تان برای یک بازی مولتی پلیر جذاب و اکشن تنگ شده و به دنبال یک بازی مهیج برای گذراندن اوقات خود هستید؛ قهرمانان گلادیاتور می تواند گزینه مناسبی باشد. جدیدترین نسخه + نسخه مود شده به همراه دیتا بازی Gladiator Heroes را می توانید از وب سایت اندروید ایران به صورت رایگان و لینک مستقیم دانلود کنید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران در گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب بازی گلادیاتور های قهرمان بگیرید.

 1. بازی آنلاین بوده و اتصال اینترنت پایدار به صورت دائمی الزامیست.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Gladiator Heroes 2.0.2 بازی گلادیاتور های قهرمان اندروید + دیتا + مود