دانلود Gummy Paradise 1.1.6 بازی پازل بهشت جادویی اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Gummy Paradise 1.1.6 بازی پازل بهشت جادویی اندروید + مود بسته هستند

دانلود Gummy Paradise 1.1.6 بازی پازل بهشت جادویی اندروید + مود

Gummy Paradise – Puzzle Game Match 3 بازی جدید، سرگرم کننده در سبک _blank Gummy Paradise به جزیره و یا بهشتی جادویی پر از شیرینی و آب نبات های خوشمزه پا بگذارید، یک خرس عروسکی مضطرب آبنبات های خوشمزه از Gummyville را ربوده است، پس از آن هرج و مرج آنجا را ترک کرده است.

ملکه روبی برنامه ای دارد تا همه چیز را درست تنظیم کند، اما به کمک شما نیاز دارد تا این کار انجام شود، وظیفه شماست که آب نبات های مشابه و همرنگ را به یکدیگر متصل کنید و با حذف کردن آن ها، بیش از 200 مرحله چالش برانگیز در محیط متفاوت و متنوع را پشت سر بگذارید. در هر کدام از مراحل بازی بوسترها و آیتم های کمکی نیز وجود دارند که با سرعت عمل بالای خودتان می توانید آن ها را بدست آورید و با سرعت بیشتری اقدام به حذف آب نبات ها بکنید، بازی شامل انیمیشن های رنگارنگ و زیبایی است که هر کدام در نوع خود بی نظیر و به صورت عالی طراحی شده اند.

ویژگی های بازی اندروید Gummy Paradise :

  • انواع قدرت ها و بوسترهای مختلف برای حذف سریع آب نبات های رنگی
  • متصل کردن آب نبات ها برای پشت سر گذاشتن مراحل
  • پشتیبانی از لیدربورد برای مشاهده دوستان و رقبا
  • شامل 200+ سطح چالش برانگیز در دنیای جادویی
  • به کار بردن انواع انیمیشن های دوست داشتنی
  • گیم پلی اعتیاد آور، هیجان انگیز و سرگرم کننده
  • کشف ده ها مورد از شگفتی های

Gummy Paradise و پازل زیبا و اعتیاد آورش را از دست ندهید، البته همیشه شارژر تلفن‌ هوشمندتان را هم به همراه داشته باشید زیرا وقتی در حال پشت سر گذاشتن مراحل چالش برانگیز آن هستید متوجه گذر زمان نخواهید شد؛ همین حالا می‌ توانید جدیدترین نسخه معمولی و نسخه مود بازی پازلی و تطبیق ساز بهشت جادویی را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Gummy Paradise 1.1.6 بازی پازل بهشت جادویی اندروید + مود