دانلود HAWK 1.8.3755 بازی آرکید شاهین های آسمان اندروید + دیتا

      دیدگاه‌ها برای دانلود HAWK 1.8.3755 بازی آرکید شاهین های آسمان اندروید + دیتا بسته هستند

دانلود HAWK 1.8.3755 بازی آرکید شاهین های آسمان اندروید + دیتا

HAWK – Force of an Arcade Shooter. Shoot ’em up بازی ” شاهین های آسمان ” عنوانی جذاب، مبارزه ای سریع و نفس گیر در سبک برای پلتفرم های اندروید است که با ویژگی های منحصر به فرد در سبک خودش می تواند تجربه ای فوق العاده را به شما ارائه دهد. بازی های سبک Shoot ’em up یکی از سبک های بسیار قدیمی بازی ها در دنیا به شمار می روند که تقریبا در تمام پلتفرم های بازی از اول وجود داشته اند و شاهین های آسمان نیز این سبک را به بهترین شکل ممکن به گوشی های اندرویدی آورده است. شکست دادن دشمنان به تنهایی همیشه کار دشواری است اما در HAWK: Freedom Squadron شما تنها نخواهید بود، چرا که به لطف حالت همکاری با دوستان در این بازی می توانید با سایر کاربران همکاری نموده و با یکدیگر دشمنان خود را نابود کنید.

در بازی هاوک تعداد بسیار زیادی جت ها و هواپیماهای جنگنده با ویژگی های خاص وجود دارند که شما می توانید یکی از آن ها را انتخاب نموده و ماموریت های مختلف را تکمیل کنید، همچنین علاوه بر هواپیما شما در بازی قادر خواهید بود تا سلاح خود را نیز انتخاب کرده تا با نهایت قدرت مقابل دشمنان حاضر شوید؛ با اتمام هر ماموریت پاداشی مناسب از الماس گرفته تا سکه اهدا می‌ شود که با خرج کردن آن ها قادر به افزایش سطح قابلیت‌ های سفینه هستید. در کنار سفینه به ویژه بعد از استیج 10، پهبادی با نام تفنگدار روبات را به دست می‌ آورید که دقیقا مانند سفینه امکان ارتقاء دارد، این پهباد‌ها تیر و موشک ‌هایی را برای از بین بردن دشمنان یا سلاح‌ های باس‌ ها شلیک می‌ کند که به ویژه در درجات سختی بالاتر کاربردی هستند.

ویژگی های بازی اندروید HAWK :

  • یکی از بهترین بازی های Shoot ’em up با طراحی جنگنده ها و نبردهای فوق العاده
  • گرافیک سه بعدی و شگفت انگیز که تا به حال در چنین سبک از ها ندیده اید
  • حالت منحصر به فرد Co-up برای اتحاد با دوستان خود و مبارزه کردن با دشمنان
  • کمپین هیجان انگیز با طراحی بیش از صد مرحله با دشمنان متفاوت
  • نبرد با دشمنان و باس های بسیار بزرگ در پایان هر مرحله
  • حمله به دشمنان و حریفان خود با گلوله ها و موشک ها
  • سیستم گیم پلی منحصر به فرد تعاونی

اگر دلتان برای بازی مشهور هواپیما لک زده است یا به دنبال یک بازی Shoot ‘Em Up هستید که امکانات بسیاری را در کنار طراحی جذاب ارائه دهد بازی HAWK – Force of an Arcade Shooter گزینه مناسبی خواهد بود و می تواند مجددا خاطرات را برای شما زنده کند. همین حالا می‌ توانید جدیدترین نسخه فایل نصبی به همراه فایل دیتا شاهین های آسمان را از وب سایت اندروید ایران برای تبلت یا گوشی مبتنی بر اندروید خود دانلود کنید؛ در ضمن می توانید با مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست ، امتیاز کاربران در گوگل پلی ، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای نصب این بازی بگیرید.

  1. استفاده از شبکه اینترنت و ترجیحا Wi-Fi مورد نیاز است.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود HAWK 1.8.3755 بازی آرکید شاهین های آسمان اندروید + دیتا