دانلود Hot Wheels Race Off 1.1.7261 بازی ماشین چرخ سوزان اندروید + مود

      دیدگاه‌ها برای دانلود Hot Wheels Race Off 1.1.7261 بازی ماشین چرخ سوزان اندروید + مود بسته هستند

دانلود Hot Wheels Race Off 1.1.7261 بازی ماشین چرخ سوزان اندروید + مود

Hot Wheels Race Off عنوان بازی ماشین سواری دو بعدی چرخ های آتشین در سبک ، رقابتی و  از کمپانی خوش آوازه Hutch Games می باشد. این بازی از سبکی آشنا پیروی می کند که قطعا با آن آشنا هستید؛ شما باید طی مسیری مستقیم اما با موانع و مراحلی دشوار که باعث محبوبیت این بازی شده است به رقابت با دیگر رقبا بپردازید. موفقیت در مراحل این بازی به دستان شما وابسته است که باید در طی یک هماهنگی بین ذهن و انگشتان تان تصمیم به کنترل به موقع ماشین مسابقه ای خود بگیرید زیرا ثانیه ها به جدال با شما آمده اند و زمان برای تصمیم گیری اندک است.

 امکان بازی Hot Wheels: Race Off به دو صورت آفلاین و آنلاین

هرگز گول این مسیر مستقیم را نخورید زیرا این جاده چالش هایی را در مسیر مهیج خود برای شما مهیا می کند که باید با مهارت خاص خودت و چیره شدن بر روی پدال گاز و ترمز این موانع را پشت سر بگذارید. از نکات مثبت این Hot Wheels: Race Off این است که دیگر حزن و نگرانی کمبود منابع برای ارتقاء ماشین تان سراغ شما نمی آید بنا بر این دریافت پاداش های چشم گیر در این بازی جای داده شده است. از دیگر موارد مثبت بازی ماشین سواری دو بعدی چرخ های سوزان می توان به ماشین ها و پیست های مسابقه ای متعدد و همچنین گرافیک و رنگ بندی چشم نواز آن اشاره کرد که هنگام بازی کردن برای دست یافتن به آن ها می توانید ترشح هورمون آدرنالین را در رگ های خود حس کنید.

ویژگی های بازی Hot Wheels Race Off اندروید:

  • رقابت بیش از 20 اتومبیل Hot Wheels در بیش از 40 مسیر مسابقه دیوانه وار
  • رقابت آنلاین با دیگر رانندگان از سراسر جهان در حالت رقابت های چند نفره
  • انفجار بوسترها، کابل ها، سایش لاستیک و انجام حرکات نمایشی
  • گردآوری اتومبیل های متعدد و ارتقای فنی و ظاهری آن ها
  • ده ها پیست و ماشین مسابقه ای با ویژگی های خاص
  • قابلیت استفاده از پدال ها و ابزارهای حرکتی و کنترلی
  • انواع موانع و چالش ها نظیر: شیب ها، پیچ ها و غیره
  • قابلیت رقابت چندین نفره آفلاین
  • دارای گرافیک و گیم پلی عالی

نیاز به شک کردن نیست زیرا می توانید با خیال آسوده و با استفاده از مطالعه پست، مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست، امتیاز کاربران گوگل پلی، مشاهده تریلر و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم را برای دانلود رایگان جدیدترین نسخه اصلی + نسخه مود ( پول بی نهایت، سوخت نامحدود، آنلاک بودن ماشین ها و حذف تبلیغات ) این بازی مهیج و چالش برانگیز از وب سایت اندروید ایران بگیرید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Hot Wheels Race Off 1.1.7261 بازی ماشین چرخ سوزان اندروید + مود