دانلود I Can’t Wake Up! Pro 3.2.6b برنامه ساعت زنگدار متفاوت اندروید

      دیدگاه‌ها برای دانلود I Can’t Wake Up! Pro 3.2.6b برنامه ساعت زنگدار متفاوت اندروید بسته هستند

دانلود I Can’t Wake Up! Pro 3.2.6b برنامه ساعت زنگدار متفاوت اندروید

I Can’t Wake Up! Proزنگ ساعت – من نمیتوانم بیدار شوم! نوع ویژه ای از برنامه بیدار باش برای می باشد که به افرادی که به سختی از خواب بیدار می شوند کمک می کند تا به موقع به سرکار خود برسند. این برنامه با هشت نوع هشدار مختلفی که در نظر گرفته است سرانجام شما را وادار به بیدار شدن می کند و مانع از این می شود که در یکی از مراحل اولیه آن را قطع کرده و برنامه را خاموش کنید.

اپلیکیشن I Can’t Wake Up درست مانند سایر برنامه های این حوزه قابلیت های ویژه ای مانند امکان تنظیم ساعت برای بیدار باش، امکان تنظیم آهنگ های مختلف و… را دارد. اما چیزی که آن را با سایرین متفاوت می کند فرآیند هشت مرحله ای بیدار باش آن می باشد. هر روز صبح که اپلیکیشن زنگ می خورد، با چالش متفاوتی برای ساکت کردن آن مواجه خواهید شد. مثلا یک روز باید به حل یک مسئله ریاضی بپردازید و روزهای دیگر کاشی های همرنگ را بیابید. روش های دیگر هم شامل تقلید یک حرکت خاص از اپ، اسکن بارکد، لرزاندن گجت و تایپ یک متن کوتاه هستند.

 I Can’t Wake Up به شیوه ای جدید شما را از خواب بیدار می کند!

از حالت Smooth Wake Up می توانید برای روشن شدن تدریجی صفحه نمایش و زنگ هشدار با صدای افزایشی استفاده نمایید. از دیگر امکانات این اپ هم می توان به انتخاب موزیک برای آلارم، زنگ دوم برای اطمینان و امکان اجرای اپلیکیشنی خاص پس از قطع صدای ساعت اشاره کرد.

ویژگی های نرم افزار I Can’t Wake Up اندروید:

 • تست بیداری، پخش مجدد آهنگ بیدار باش پس از چند دقیقه از قطع شدن آن
 • وجود آهنگ های مختلف و امکان تنظیم برای پخش با صدای بسیار بلند
 • تنظیم آلارم های مختلف به صورت روزانه
 • امکان انتخاب موسیقی های مختلف
 • تنظیم آلارم های متعدد

اما همان طور که گفته شد این برنامه دارای فرآیند هشت مرحله ای برای بیدار شدن شما می باشد که آن را با سایر برنامه ها متمایز می کند این فرایند شامل مراحل زیر است:

 1. ریاضی : انجام محاسبات ریاضی
 2. حافظه : پیدا کردن جفت برای خانه های رنگی
 3. سفارش : تنظیم درست جهت خانه ها
 4. تکرار : کلیک های متوالی بر روی صفحه نمایش گوشی در نقاط خاص
 5. بارکد : اسکن برخی فایل ها که در دستشویی یا آشپزخانه قرار دارند
 6. بازنویسی : بازنویسی متن های به هم ریخته
 7. تطبیق دادن : تطبیق کلمات مختلف و جفت سازی آن ها
 8. لرزش : تکان دادن گوشی برای اینکه برنامه مطمئن شود به طور کامل بیدار شده اید!

هر چند برخی از مراحل این برنامه به زبان انگلیسی طراحی شده اند اما شما می توانید قبل از تنظیم آلارم آن ها را به طور دلخواه تنظیم نمایید و آن ها را انجام دهید.

این برنامه تنها به زبان انگلیسی طراحی شده است.

نکات مهم:

 1. کاربران شرکت سونی و شیائومی توجه داشته باشند که این برنامه را به لیست سفید battery saver mode اضافه نمایند در غیر این صورت آلارم به طور صحیح کار نخواهد کرد.
 2. آلارم حتی پس از خاموش کردن گوشی و روشن کردن آن کار خواهد کرد، اما طبیعتا اگر برنامه را مجبور به بستن کنید یا آن را خاموش کنید آلارم کار نخواهد کرد.

هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم برنامه I Can’t Wake Up! Alarm Clock را از وب سایت اندروید ایران به صورت رایگان دریافت کنید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود I Can’t Wake Up! Pro 3.2.6b برنامه ساعت زنگدار متفاوت اندروید